Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit kell tenni az első randin? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Nemsokára randim lesz egy helyes fiúval, de nem tudom, hogy mit kell tenni....és ha meg akar csókolni, akkor csak legyek nyugodt és menjek bele, vagy mit???

Ő lesz az első fiú az életemben, és még soha sem csókolóztam...mit tegyek, segítsetek!! :(((((


2011. jan. 31. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha tetszik és meg akar csókolni, belemehetsz..

2011. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14/L
2011. jan. 31. 12:19
 3/5 Kubu Bubu válasza:

Szerintem csak próbálj megnyugodni, és minden jönni fog magától. ne tervezgess, mert ugysem azt fogod csinálni. :)

csak ha nagyon nagyon biztos vagy a dolgodban, akkor fogadd a csókot, de inkább húzd 1-2 randin keresztül legalább, hogy megtudd, komolyan szeretne-e téged. 22f

2011. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele
2011. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezer bocs, de 14 évesen nem az lenne a szándékom!!!
2011. febr. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!