Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küzdjek érte vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jóvan vagyok nagyon sokat dumálunk szinte nap mint nap viszont nem egy iskolába járunk. Viszont van egy osztálytársam akinek szintén ez a srác tetszik és nyomul rá. Mit tegyek? küzdjek érte? mondjuk a srác mindent megoszt velem meg minden de elvileg csak naagyon jó barrátok vagyunk és ezt nemakarom elrontani. köszönöm.
2011. jan. 30. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jóba vagytok az nem lehet véletlen, szerintem értékelné ha kimutatnád, hogy bejön neked :)
2011. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát de ha a barátság miatt vagyunk ilyen jóban?
2011. jan. 30. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
figyelj, fiú és lány között nincs barátság! az egyik fél mindig többet akar , a másik pedig azthiszi hogy igenis működik a fiú lány kapcsolat, neked csak azt kell eldöntened hogy melyik csoporthoz tartozol
2011. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norb66 ***** válasza:
Ha fontos neked még szép hogy küzdj érte!
2011. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ha szereted küzdened kell érte. De ha mégsem, maradjatok inkább barátok mert nincs annál jobb ha van egy fiú barátod. :)
2011. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallottad már ezt a mondást..:,,A szerelem egy csatatér"...

Szal igen...küzdj érte..szurkolok:D

2011. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek :D

Annyiban már nyert ügyem van, hogy tudom hogy neki a másik lány nemtetszik (ezt ő mondta) :))

2011. jan. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!