Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó lesz, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz, ha így közeledek felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Eddig nem beszéltünk, de szeretnék vele jönni. Buszmegállóba egyedül szok lenni, tudom hol lakik, tudom a nevét...először ott mennék oda hozzá, hogy :"Szia! Ez a busz fog menni xy-ra-re?" válaszol megköszönöm elmegyek. Ez után úgy fogom intézni minden reggelem, hogy rá tudjak köszönni iskolába jövet, így lehet felkeltem az érdeklődését és ha ad jeleket, elhívom valahova...Szerintetek ez jó lesz? 16F 16L
2011. jan. 30. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egész jó ötlet de nagyon valószínű hogy a válasza "nem tudom" lesz.Utána meg csak úgy elmenni?

inkább mennyél oda hozzá(ha megint egyedül van) és: szia.látom egyedül vagy.ha van kedved beszélgetetünk:D

ebből rögtön letudod szűrni hogy érdekled-e valamilyen formában

1.lehetőség:beszélget veled(lehet hogy bejössz neki vagy csak egyszerűen nem akar bunkó lenni)

2.nem akar beszélgetni.(nem tetszel neki vagy rossz kedve van)

2011. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norb66 ***** válasza:
Az ötlet félig meddig jó :) Válaszolni úgy sem fog tudni, de elmenni nagy butaság lenne :) Azt, hogy hogy szólítsd meg, azt sajna nem tudom megmondani, mindenképpen valamilyen olyan módon ami TE VAGY, és NE valami már kipróbált/olvasott szituációt akarj előadni. De a legfontosabb hogy NE hagyd ott, mert ha tetszel neki ez nagyon rosszul fog neki esni, mert azt hiszi, hogy tényleg csak a busz érdekelt. Kérdezd meg tőle mondjuk, hogy nem unja-e már hogy mindig ilyen korán kell kelnie, vagy valamit. Utána úgyis menni fog minden magától :) Sok sikert!
2011. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!