Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mégis mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem?

Figyelt kérdés

Padtársammal -kisebb megszakításokkal ugyan,de-már 2 éve ülök együtt, s ez alatt az idő alatt beleszerettem. Az elején az osztályfőnök ültette mellém, hátha jobban figyel. Most ismét mellettem ül, már egy jó fél éve. Testbeszédemről messziről lerí hogy tetszik nekem. Sokszor volt hogy szemeztünk, meg amikor vele vagyok mindig olyan kedvesen mosolyog. Amikor vásárolunk valamit azt pedig megosztjuk egymással. A tanulásban igyekszem minél többet segíteni neki, s javult is a médiája, amiért hálásnak tűnik. Látszólag nem akar semmi rosszat mondani rólam, mégha én is benne vagyok valami hülyeségben, amit ő mondjuk nem tart viccesnek, akkor egyedül engem mindig kihagy a ,,szidásból''. Meg voltak olyan megnyilvánulásai, hogy például másnak nem akart adni többet a rágcsából... de én kivételt képeztem és ezt hangsúlyozta is. Általában mindenkit idegesíteni szokott valamivel, vagy mondjuk ad egy jól irányzott lökést/ütést , még lányoknak is, de én itt is kivételt képezek.

Azt még megemlíteném, hogy van egy másik lány az osztályunkban, akit állandóan fogdos, viszont nem ő az egyedüli fiú. Azt a lányt mintha köztárgynak tekintené minden fiú, és lépten-nyomon csak letaperolják. Inkább lányokkal szokott lógni, elmegy velük cigizni. Lehet az az én hibám, de én nem szoktam... Az utóbbi napokban /2-3 nap/ mintha hanyagolna, még csak rám sem néz... Ez most miért van? Mintha minden más lánnyal többet foglalkozna... olyan mintha háremet szeretne... Most akkor tetszem neki, vagy csak tisztel? Vagy csak szimplán barátok vagyunk? Vagy én IS jó lennék...

14/L


2011. jan. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uristen, olyan furcsa szàmomra ezt olvasni, hogy ilyen koruan cigizik, lànyokat fogdos, szar a suliba, és folyton piszkàl\bàntja a tobbieket, te meg "beleszeretté". Szerintem az ilyeneket hagyd a fenébe, a tàrsadalom aljàn fogjàk végezni, és màr rég a lejton vannak. A viselkedése alapjàn feltétélezem hogy ugyse lennétek egyutt sokàig. Es NE CIGIZZ. Ennyit tudok erre mondani.

15f

2011. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fogok :D

Köszi a válaszodat

2011. jan. 28. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Milyen aranyos probléma :) Nosztalgiát ébreszt bennem.


Szerintem érez irántad valamit a srác, de a fiúk ebben a korban még olyan nyeglék, komolytalanok, nem igazán tudják mit akarnak, és nem is nagyon tudják kifejezni. De ezek az apró jelzések amiket leírtál, igenis egyértelműek :) Mi lenne, ha te tennél felé lépéseket? Lehet, hogy azért "hanyagol" az utóbbi napokban, mert úgy érzi, nincs esélye nálad. Adj neki te is jeleket, és ha érez irántad valamit, érteni fogja. Hajrá!

2011. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat :D
2011. jan. 28. 15:49
 5/5 anonim válasza:

ugyan ebbe a cipőbe jártam én is ...oda voltam érte ő mindenbe kivételt tett velem de igazából nem tudtam hogy szeret is vagy csak tisztel míg nem egy napon kaptam tőle egy szerelmes levelet. folytatás gondolom egyértelmű. de am a "tünetek" ugyan ezek voltak.... és tényleg elég kevés bátorságuk van a pasiknak szal ha szeretnéd h lépjen akkor adj neki valami jelzést különben a végén le se ...majd. és az h minden lány fogdos ilyen nálunk is volt osztály ribije hagyja magát pasik meg szívatják

ennyi.cigizést azt én se tartom túl jó dolognak de lehet azt meg csak azért csinálja h beilleszkedjen bár én ezért soha nem vettem cigit a számba... de erről meg ha összejöttök le tudod szoktatni szerintem. "szerelem nagyúr"

2011. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!