Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zavaro tenyezo ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaro tenyezo ha egy lanynak nem egyenletes, nem szepa fogsora. Viszont feherek es egeszsegesek?

Figyelt kérdés
Fiuktol kerek valaszokat ha lehet...amugy 15/L.es nincs fogszabalyozo:(
2011. jan. 27. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, de később tönkre fog menni, ha nem csinálsz vele valamit.
2011. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, ha valaki szeret, akkor nem azt fogja nézni, hogy hány fogad van meg, és hogy milyen alakzatban helyezkedik el... ez csak külsőség :)
2011. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaró.Nincs abban semmi ha kacskák a fogai valakinek.Erről senki sem tehet.Ha szépek és egészségesek akkor nincs vele baj.Hiába szabályos valakinek,ha elhanyagolja és ezért tönkremennek a fogai.
2011. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lónak szokták a fogsorát nézni a vásárban. Lányoknál ez nem számít.
2011. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
es a csokolozasnal sem zavaro ez???
2011. jan. 27. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel alul van 1 metszőfogam, ami picit jobban kiáll a többinél, a legtöbb fiú észre se veszi. Az exeim nagy része szerintem nem is tudott róla. Egyiknek mondtam, hogy ha tudok munkát találni az egyetem mellett, akkor biztos, hogy fogok feltetetni magamra 1 fogszabályzót, mert zavar, hogy nem szép a fogsorom. Azt se tudta miről beszélek. Mikor megmutattam neki akkor látta csak, magától soha észre se vette volna szerintem...

Szóval ha nem áll minden fogad más irányba a pasik észre se veszik. Ennyire azért nem jó megfigyelők.

2011. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első nincs magánál...

Mért menne tönkre a fog ettől?

(Az egyetlen kiálló fogam a legegészségesebb....)

Amúgy meg lehet mértani pontos neki, ha nem mossa...

2011. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A csókolózásnak semmi köze a fogakhoz. :)

Az ajkaiddal és a nyelveddel végzed ezt a műveletet.Egyik sem ér hozzá a másik fogához,legalábbis annyira nem,hogy érezni lehessen a szabálytalanságot.

Na jó...van aki harapdál csókolózás közben,de az már más.

2011. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Nekem eddig csak kócos fogú barátnőim voltak nagyrészt. Na jó azért nem durván. Viszont érdekesebb sokkal ilyennel csókolózni, mint egy szabályzottal. Legalábbis nekem. Amúgy én megcsináltattam a fogaimat egyenesre, kb 4 évig szabályozták, aztán közben ki is lyukadt egy-kettő, mert tönkretette a szabályzó, szóval hagyd inkább a fenébe, jó vagy így, ahogy vagy.
2011. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kiáll a két első fogam elől egy kicsit és volt h viccelődtünk vele engem pl nagyon zavar de attól úgyanúgy jó csajnak tartanak csak én nem vagyok megelégedve....
2011. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!