Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? 14/L 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 14/L 2 és fél hónapja járunk. Vajon a szerelem átalakult szeretetté?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon jól megvoltunk a barátommal.Mindig mikor találkoztunk 15x csókolóztunk és tudtuk egymásról,hogy jól csináljuk.De úgy egy hete,amikor találkozunk szinte alig csókolózunk és azt hiszük,hogy rosszul csinálunk valamit.Ezt ő is bevalota.Mikor megkérdeztem,hogy ugyan úgy szeret e mint régen,azt mondta,hogy még jobban.De én azt érzem,hogy a lángolás elmúlt.Vajon mitől van ez?
2011. jan. 27. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
magadon érzed, vagy rajta?
2011. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mind kettőnkön.Amikor találkozunk,már inkább csak beszélgetünk.
2011. jan. 27. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem lehetett igazi szerelem, mert az tovább tart az biztos.
2011. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már vagy 3 hónappal ezelőtt kezdődött az egész.Bevallotta,hogy amíg a legjobb barátnőmmel járt tetszettem neki.És hát nekem is tetszett:(Még mindig vannak pillangók a hasamban mikor vele vagyok,de mégsem olyan mint régen.
2011. jan. 27. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelem, akkor azért ennél tovább tart. Meg nem is szimpla baráti szeretetté alakul, hanem szerelmes szeretetté, csendesebbé, nem annyira lángolóvá, de ugyanolyan erős marad. De általában csak évek múlva.
2011. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez még mindig szerelem?Csak lehet meguntuk a sok csókolózást:D
2011. jan. 27. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem biztos hogy eröltetni kell a dolgot.

próbáljátok ki hogy egy ideig nem találkoztok és akkor mivan,vagy csináljatok sok közös programot hogy újból fellángoljon a dolog.

ha nem megy beszéljétek meg és hát ami nem megy azt nem kell erőltetni.:/

2011. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsebibaba. válasza:

A szerelem nem abból áll,hogy non-stop csókolóztok...Sőt az mégjobb ha beszélgettek is,mert így még jobban megismeritek egymást.Bár lehet,hogy 14 évesen a csókolózás fontosabb mint a beszélgetés..

Amúgy sem kell megijedni,szerintem nincs baj.

2011. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsebibaba. válasza:
És amúgy is,te tudod mit érzel...
2011. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!