Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiu nem mond semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu nem mond semmit egy lany "szerelmi vallomasara" az egyeetelmuen azt jelenti, hogy nem tetszik neki a csaj?

Figyelt kérdés
Jelen helyzetben en voltam a lany. Regebben kozeledett felem a fiu, amit persze viszonoztam is, majd megszakadt a kapcsolat. Volt, hogy talalkoztunk, de o eszre se vett, sot meg elforditotta a fejet, most pedig mar elore koszon, akarhanyszor osszefutunk egy nap.
2011. jan. 27. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem jelenti azt. Azt jelenti, hogy gyerek még vagy pedig, hogy nem akar tőled semmit, max azt, hogy nevetségesen küzdj érte.
2011. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
De az előzményeket nem elég részltesen írtad le. Pl miért szakítottatok. Hány évesek vagytok stb...Mi az, hogy viszonoztál...
2011. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es ebben az esetben melyik lenne tanacsosabb kuzdeni, vagy ra se figyelni?
2011. jan. 27. 13:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem jartunk. Csak egyik kirandulas alkalmaval egesz vegig ott volt korulottem, majd elkezdett olelgetni, meg puszilgatni, meg folyton hozzam szolt. En meg persze kedves voltam vele. Hagytam, majd utana nagyon sokszor kezdemenyeztem vele beszelgetest. A srac 19eves, en pedig 18.
2011. jan. 27. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Küdeni ne küzdj érte, az biztos.

Beszélgethetsz vele nyugodtan. Most már csak azt kellene eldönteni, hogy te értelmezted félre a helyzetet rohadtul, vagy ez a gyerek szórakozik veled.

2011. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Mikor vallottál neki szerelmet?
2011. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nem csak egy doboz sörért csinálta???
2011. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerinted te jól nézel ki?

Szerinted lenne esélyed nála??

Mit szeretsz benne?

2011. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azert mondtam el neki, hogy tetszik, mert gondoltam, hogy en is tetszem neki es, hogy legalabb tudni fogom, hogy van ertelme remenykedni.

Hay eddig meg senki nem mondtam ram, hogy csunya vagyok, sot nincs olyan honap, hogy ne kerdezze meg tolem valaki, hogy nem akarok vele jarni/ismerkedni

2011. jan. 27. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy mondtad el, hogy tetszik?

Csak állt kukán???

Mit szeretsz benne?

2011. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!