Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért mondhatja egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondhatja egy lány, talán meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Van egy tök szép csaj, akivel össze akartam jönni augusztusban, de nem sikerült. Aztmondta úgy érzi nem vagyok neki az igazi. Utána elég sokáig nem tartottuk a kapcsolatot úgymond, de hétfőn rámírt msnen, hogy miujság, ilyenek? És hogy összefuthatnánk. Mondom jó, péntek este, itt meg itt találkozzunk. Szerintetek lehetséges hogy összejöhetünk, és azért mondta hogy találkozna mert akar valamit tőlem? Vagy csak sima baráti találka. (augusztus óta először)
2009. febr. 5. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztatok akkor mért változott volna meg a véleménye?Persze,előfordulhat!Ha nem Te vagy neki az igazi akkor most hirtelen nem leszel.Bár ez a0 találkozás eléggé arra utal h akarna vmit.
2009. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap msnen azt is mondta, hogy már nagyon szeretne csókolózni, de nincs kivel. Ez már azért erős célzásnak tűnik. Vagy csak nekem?:D
2009. febr. 5. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez elég erős célzás!!! lehet nem te vagy az igazi, de egy kis kalandban benne van!
2009. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy meggondolta magát, de ez nem olyan biztos...az islehet hogy csak hiányzol neki...mint egy jó barát:)

vagy csak akar magának egy pasit:S

2009. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom szó nélkül hagyni. Vagy rájött, hogy hiányzol neki, nem lenne rossz veled, vagy... Igazából nekem gyanús hogy csak nincs pasija, és unja magát, meg nem szeret egyedül lenni.
2009. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki! Holnap este kiderül kinek van igaza :)
2009. febr. 5. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rájött,hogy kár volt elutasítania téged és ezért vette fel veled újra a kapcsolatot.rájött hogy milyen sokat is érsz vagy nem tudom...kellesz neki ha ilyeneket irt neked!
2009. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne nyomuljál, de legyél készen, és figyelj.

Írd majd meg, mi történt.

2009. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, és még esetleg van is valaki az életében - akkor nem sokat lehet tenni. Ha tudsz rá várni, akkor tartsd a kapcsolatot, és néha kérdezd, hátha változik.
2009. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!