Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy srác (17) aki nagyon tetszik egy ideje, köszönőviszonyba vagyunk, de még soha nem beszéltünk. Egy suliba járunk, ugyan azt sportolunk, szóval minden nap látom, de még sosem vetődött fel a köszönésnél több. Szeretném jobban megismerni, és örülnék, ha barátságnál több lenne, de nem tudom, hogyan kezdeményezzek. Lenne közös témánk, vagy lennének tök átlagos kéréseim hozzá, de soha nem merek neki írni, azt meg, hogy oda menjek hozzá, és személyesen kezdjek vele először beszélni, végképp nem merem. Főleg úgy, hogy az egyik barátja, az exem...

mi tévő legyek ? 18/L


2011. jan. 26. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban vagyok, én mindig keresem a társaságát hátha majd hozzám szól vagy valami.. de nem nagyon akar , pedig nézni szokott :D Igazából én örülnék ha ő kezdeményezne:D Szerintem irj neki, vedd rá magad:)
2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd fel MSN-re és ott beszélgessetek, aztán ha már kicsit jobban ismeritek egymást, utána már találkozhattok a sportoláson kívül is. :)


Sok sikert! :)

2011. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!