Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályba aki nagyon tetszik nekem. Nem szeretném ha megtudná hogy mit érzek iránta, hanem azt szeretném hogy belém szeressen. Mit tegyek?

15/F


2011. jan. 26. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Gondolom elsős gimnazista vagy. Aztán meg ha összevesztek bámulhatod 4 éven keresztül.

Házinyúlra nem lövünk, csak ha támad. :D

2011. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

próbáltam elfelejteni de nem megy. mindig az eszembe van doga íráson reggel délben meg este.

egyébként is nagyon kanos vagyok, de ő nem (csak) arrra kéne... mellesleg 15évesen még csak nem is csókolózott szóval nem olyan lány...

2011. jan. 26. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegy h milyen lány, ilyen korban nagyon minimális az esélye h ilyen hosszú távú kapcsolatotok lesz ami kitart a suli végéig. Persze nem esélytelen, láttam már hasonlót, de ott mondjuk nem osztálytársak voltak. A srác már kicsit idősebb volt, de a lány asszem 14-15 körül. Na de a lényeg, ilyen sztem jó ha 10000-ből 1 pár h ilyen fiatalon összejönnek és ki is tartanak évekig 1más mellett. Nekem speciel középsuliban igaz volt egy 2éves kapcsolatom, de azon kívül pár hetes/hónaposak voltak. És bármelyik gáz tud lenni szakítás után, mert az ember nem szívesen nézi az exét, akármi is volt a szakítás oka. Ha te szakítasz, vaszeg nem akarod nagyon látni többet, ha ő szakít akkor meg csak még jobban fáj ha látod is őt. Ez ilyen... Tehát jól gondold át mit teszel.

Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak. Osztálytársak vagytok így roppant könnyű a helyzeted. Ha tudsz segíts neki vmelyik tárgyból amiben jobb vagy pedig esetleg kevésbé, ha nem, akkor kérj tőle te segítséget vmi tárgyból. Ezt akkor is megtod tenni ha nincs szükséged segítségre, elvégre nem tudja mit értesz ténylegesen és mit nem. Ez már 1 jó kiindulópont suli utáni közös programra. Elmentek vhová tanulni, közben tudsz vele beszélgetni és akkor tiéd a terep.


"életművész"

2011. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a tanulós dolgot már elsütöttem régebben, és egy lyukas órában tanultunk :)

2011. jan. 27. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan osztálytársam, akik gimnáziumban jöttek össze, ma már 3 gyerekük van. Nálunk több pár is volt az osztályunkban, és csak érettségi utáni években mentek szét.
2011. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy egy olyan pár is volt, aki a gimnáziumban csak kacsintgattak egymásra, de csak érettségi után pár évvel jöttek össze.
2011. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!