Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nekem olyan gondom lenne hogy a napokban megismerkedtem 1 közelben élő lánnyal. De sajnos még nem találkoztunk személyesen. Csak képeket láttam róla ilyesmi... És hát nekem így nagyon bejön meg minden. De nem tudom hol találkozzak vele. Mert ö nagyon szeretne. Meg attól félek kifogyok a témából, majd. A helyzet az hogy még komoly kapcsolatom nem volt. Mert úgymond féltem ismerkedni a péniszem mérete miatt lányokkal. Holott átlagos. Ebbe már bele is törődtem. De most itt ez a lány és már nagyon jó lenne nekem is valaki. Légyszi segítsetek 1-2 tanáccsal.:) Köszi 19/F
2011. jan. 25. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy közömbös helyen!cukrászda vagy mozi vagy vmi hasonló helyen!És legyen nálad egy szál virág!Arról tudni foglya a lány h te vagy az!A péniszed mérete az első randin senkit nem érdekel!Téma meg biztos lesz!Ha meg teljesen elfogy a téma kérdezgesd h minek tanult/tanul,szüleiről...ilyenekről
2011. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

csábítsd dugd dobd

nem kell a komolyság, csak fáj ha vége van, közben meg sokba kerül... nem éri meg

2011. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre ne mozi legyen lehetőleg. Benn ültök két órát és egy szót se tudtok egymáshoz szólni. Úgy nem lehet ismerkedni.

A virág sem "kötelező kellék". Sőt. Ki hogy gondolja. Első randira nem szoktam vinni elvből. Volt már, hogy potyára vittem, mert el se jött a lány, aztán virág a kukába.

Most még hidegek vannak. Lehetőleg legyen valami beülős hely is tervben.

El lehet úgy kezdeni, hogy itt, és itt talizzunk. Aztán puszi-puszi. Elkezdeni sétálni. És ha fáztok, beülni egy teára, vagy kávéra.

Jó, ha tudjátok egymás telefonszámát, hogy el ne keveredjetek, de ha önmagától célozgatás stb. nélkül nem adja meg, akkor nem kell erőltetni. Még jó vagy nála, csak kezdetben bizalmatlan.

Beszédtémák: suli, család, lakóhely, szórakozás, zene, könyvek, kirakatok...

Aktualitások: farsang, téli sportok(pl. kori)...

De gyakorlatilag mindenről lehet beszélgetni, ami mindkettőtöket érdekel.

Tegyél fel kérdéseket neki. Aztán hagyd, hogy kibontakozzon. Te is mesélj neki őszinte sztorikat. Ami épp eszedbe jut: kirándulások, barátok.

Meg vidám témákról dumáljatok.

Aztán addig tartson a randi, amíg jól érzitek magatokat. Nincs rá szabály, hogy fél naposnak, vagy egy órásnak kell lennie.

A végén meg, ha bejön a csaj, megbeszélni másik időpontot 3-4 napon belülre. Két-három találkozó után meg már úgyis tudjátok, összeillettek -e, és akartok -e egymástól valamit.

27f

2011. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
00:22 : ez jó köszi
2011. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Virágot első randira ne vigyél! Mit gondolna a lány? Inkább bonbon-t vigyél Neki. Szerintem sétáljatok valamerre (park, stb.), beszélgessetek, és majd alakulnak a dolgok.


Sok sikert! :)

2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszokat.:D Hasznosnak tűnek, de majd holnap kiderül:D
2011. jan. 27. 10:57
 7/7 R. istván ***** válasza:
SZIA. BUDAPESTI VAGY? AKKOR JAVASLOM AZ ŐRSV.TÉR. -IKEA- EMELETEN LÉVŐ ÉTTERMÉT,(én is oda járok,ha össze jön valami valamelyik szexpartner keresőből) JÓ NAGY HELY VAN NEM OLYAN SZOROS MINT A MECI. PARK MOST NEM JÓ TÉL VAN. SOK SIKERT,JA NE VEGYÉL ELSŐRE SEMMIT.
2011. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!