Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazi barátod akiért ölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi barátod akiért ölni is írnél meghúzza azt a csajt aki szeretel te megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

meghuzta a csajomat akit szerettem... én cserébe betörtem az orrát és kiütöttem két fogát! utánna elzavartam a csajt mert lényegében ő volt a r...ibanc és nagyobb szerepe volt a dologban mint spanomnak (nah mindegy hosszu sztori) nem sokon mult hogy őt is le nem csaptam, mert nőt még nem ütöttem meg és nem vele akartam elkezdeni. mikor haver felépült megkerestem, mondtam hogy a köv nőjét én is megdugom.sor került rá, kvittek vagyunk kibékültünk. akkor megfogadtuk, hogy még egyszer nő nem állhat közénk és azóta is ámen! ennek 5 éve, és ovi óta legjobb barátok vagyunk

28F

2011. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szeretel :DD
2011. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!