Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezés volt, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés volt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Távolsági buszon néztük egymással a lányt, ő állt, én ültem, és közel állt hozzám. A lány sokszor rámnézet, olykor olykor elkaptam a tekintetét, néztük-néztük egymást, majd egy ideig, szerintem direkt, nem is figyelt erre, mikor utána visszafordulgatott, úgy vettem észre hogy zavarban volt. (kb 15-20szor erre fordult) Egy helyen szálltunk le, ő ment a barátnőivel előttem, én mögöttük, és úgy vettem észre hogy nézte a barátnőit aki mellette állt, de közbe próbáld nézni hátra is, nem feltúnően.
2011. jan. 24. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most már ez is kérdés, hogy szemezés volt-e? Korábban csak az volt kérdés, hogy "tetszem-e neki, ha szemeztünk". Édes istenem, férfi-e vagy kérdező? Mert nem úgy viselkedsz.
2011. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Semezés volt, vagy nem??? hát ez meg milyen kérdés??? hány éves vagy, 12??? uramisten XDXDXD
2011. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs, a hülyeségért, csak így hogy "tudjátok" a szitut, hátha könyebb.

Amúgy majd menjek oda legközelebb hozzá, szólítsam le, ha ugyanígy 2-3szor minimum viszonozza a tekintetemet?

2011. jan. 24. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan. Bátraké a szerencse, ez egy nagyon igaz mondás.
2011. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jah így más!! XD sztem simán odamehetsz hozzá! :)
2011. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
xD Jól van na, gondoltam én is hogy hülyeség lesz, próbáltam normálisan átfogalmazni =)
2011. jan. 24. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő állt , te meg ültél ????? tapló vagy ! Add át neki a helyed .... és rendes srácnak fog tartani :)
2011. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!