Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, úgy érzem szeretem, kedves, aranyos volt egyik este chaten és meghatott..

Viszont azóta válaszolni se válaszol chaten, suliba nem tudok annyira beszélni vele mert mindíg a bnőivel van.

Mit kéne tennem? Nem akarom közvetlen elmondani. (olyat se hogy "olyan okos/szép vagy" - túl egyértelmű)

Célzásra gondoltam, de mit tegyek? Segítsetek! :(

14/F


2011. jan. 24. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor látod és a bnőivel van, akk egyszerüen csak hívd félre.... utánna mondd neki h bejön neked meg ilyenek.... aztán majd ha neki is bejössz akk ugy is érdeklődni fog majd
2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző tanácsát nem fogadnám meg, msn-en kéne célozgatnod nem pedig csak így belevágni az egészbe mert hatalmasat koppansz ha nem jössz be neki...
2011. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, viszont be vagyok tojva, mi van ha kiröhög/lehurrog? Az eléggé gáz + elújságolja. :S
2011. jan. 24. 16:19
 4/7 A kérdező kommentje:
De mit mondjak célzásként? Amikor oda eljutok semmi sem jut eszembe :S
2011. jan. 24. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

figyu , most őszintén tedd fel magadnak azt a kérdést hogy mi veszteni valóm van?

-ha oda mész és nem jársz sikerrel , legalább megtudtad hogy nem vagy a csaj zsánere

-ha nem mész oda egészen addig fogsz azon zsörtölődni ameddig nem találsz egy másik csajt , hogy miért nem mentem oda? miért nem?hogy lehetek ilyen hülye..

ha kiröhög , elmondja haverjaidnak , barátnőinek stbstb.. kinem sz*rja le? ne törödj vele legalább volt benned annyi f*szaság hogy te márpedig odamentél és ha nem jártál sikerrel akkor ennyi..nem vesztettél semmit , sőt nyertél rajta egy plussz tapasztalatot ,hogy akár mit csinálhattam volna másképp , és a kövi csajnál már tudod úgy csinálni , ha 20 bol 19 elutasít azaz egy 100% hogy bejön.. :) úgyhogy nincs min aggódnod ..

egyébként talán azt csinálhatnád hogy msn dumálgattok és majd egyszer csak rákérdezel hogy nincs e kedved eljönni egyet kutyát sétáltatni vagy sétálni vagy akármi 100000+1 dolgot kilehet találni .. :D hajrá

2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi veszteni valóm van?

A csaj, ha nem mondok neki semmit ezzel időt hagyva neki belém szerethet, te nem így gondolod?

2011. jan. 26. 20:07
 7/7 anonim válasza:

én is hasonló helyzetben voltam...

de nem csináltam semmit csak vártam

és később egy versenyre kellett mennem és ő is pont arra ment és tök jól eldumáltunk

utánna a suliban is odajött, én is odamentem és később rákérdeztem h eljön-e randira, és el is mentünk...

Szal nem kell erőltetni, mer ha ő nem akarja akk nem is lessz semmi

2011. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!