Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan megy ez? Éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan megy ez? Éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés
3 hónapig teljesen odavoltam egy fiúért, akiről közben kiderült, h nem nekem való, csak vonzódom hozzá, de butaság lenne belemenni egy kapcsolatba, és ezt ésszel fel is fogtam, csakhogy annyira megszoktam, h tetszik nekem, h rágondolok, h "nem tudok leszokni róla". Kell az az érzés, h rágondolhassak, h reménykedhessek, holott tudom, h nekem a legjobb, ha ebből nem lesz semmi. Hogyan lépjek túl ezen?
2011. jan. 24. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ugyanígy, csak éppen én már jártam is az illetővel, de vége lett.


És nagyon nehéz túllépni rajta. Próbáld magad lekötni magad, és ismerkedj másokkal. Szerintem csak akkor fog teljesen elmúlni, ha már lesz más, aki legalább annyira vonz téged, mint anno ő...

2011. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valami hasonlóban vagyok akkor azt hiszem én is :s ... te miből jöttél rá hogy nem neked való ?
2011. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha gondolod írj privit
2011. jan. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!