Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz még ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal egyetemi gólyatáborba, először nem is gondoltam semmi komolyra, csak első éjjel együtt aludtunk, és "azon" kívül majdnem minden volt. Ez még megismétlődött két éjjel. Első éjjel beszélgettünk, hogy kinek hogy voltak kapcsolatai, és én elkezdtem hülyeségeket magyarázni, hogy most nem akarok komoly kapcsolatot, amit szerintem ő rosszul vett, de ennek ellenére mint ahogy írtam, két éjjel együtt voltunk, de nem történt meg. Utána találkoztunk egyszer, kérdeztem róla, hogy ő hogy élte meg ami volt, és mondta hogy nem akar róla beszélni. Első éjszaka után is ezt mondta, ezért nem is reménykedtem továbbiakban. Utolsó éjjel barom voltam és megsértettem. Azóta csak neten beszélgettünk, mondtam hogy találkozhatnánk mert beszélni szeretnék vele, mondta hogy jó. Szerintetek ha mondanám neki h átgondoltam, hiányzik, stb akkor lehetne valami?
2011. jan. 23. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

nem véletlenül Anettnek hívják a csajt?:D

dettó ugyanez megtörtént velem, csak nem gólyatáborba voltunk együtt, hanem máshol. Ugyanúgy nem akarta elmondani a pasi ügyeit. Semmit.

2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé rosszul veszi ki magát, ha együtt akarsz vele lenni,de kapcsolatot nem akarsz, szóval a helyedben én tisztáznám, a sértésért pedig bocsánatot kérnék, nem írtad le mi volt az, de gondolom elég durva, ha azóta sem beszél veled.
2011. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De beszél velem, a sértést már megbeszéltük, meg már én kapcsolatot szeretnék vele, csak akkor hülye voltam.
2011. jan. 23. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
szoval nem Anett a neve?
2011. jan. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem
2011. jan. 25. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez főként majd a lányon múlik.

Lehet hogy azóta már más tetszik neki,és téged "kivert a fejéből"mert ugye te ha úgy nézzük ellökted magadtól.

De lehet hogy ha bocsánatot kérsz és elmondod neki öszintén hogy hogy érzel akkor benne is újra fölébrednek ezek az érzések,és igen lehet belőle még valami:)

2011. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!