Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? 17f (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? 17f (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy van 2 csajszi, egyik 15 éves másik 16. el kéne döntenem végre mit kezdjek :S. egyikkel úgy vagyok hogy nem találkoztam, de érezhetően belém van esve, viszont külsőre nem igazán jön be képek alapján, belsőre meg hát nem tudom, jó is meg nem is, néha érti a viccelődést félrecélozgatást poénokat, másszor nem... viszont ha csak úgy beszélgetünk jó vele beszélni hiszen törődik velem.

a Másik, no ő már komolyabb falat, nem tudom hogy mit szeretne, szimpla barátságot vagy többet... 2 ismerkedős randi már volt, de azóta csak üzenetben tartjuk a kapcsolatot iwiwen mert messengeren nincs fenn sosem..

barátság 100%ig megvan kölcsönösen, jól is néz ki külsőre, belsőre is hozzám való, üzenetekben viszont nemtudom eldönteni hogy szeretne e többet vagy nem. Megkérdeztem már de aztmondta nemtudja mit szeretne. sokszor ír olyan dolgokat amit sztem egy baráthoz képest több, viszont néhány célozgatást meg nem vesz úgy hogy rájött vna minek szántam. na most mit tehetek?


2011. jan. 22. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
mond meg a 2. lánynak mi a szitu ha elküld akkor az elsővel összejössz szerintem elég egyszerü :DD
2011. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt hagyd a francba, ha be sem jön, minek hülyíteni?

Ha ló nincs, szamár is jó?

2011. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 2. hsz-elő nem ló nincs jó a szamár is taktika, hanem azon is filózom hogy régebben találkoztam már csajjal ki képeken majdnemhogy tényleg randa volt, és élőbe meg szép...
2011. jan. 22. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az elsőt ne hülyítsd, ha nem akarsz tőle semmit. vagy találkozz vele egyszer h meglásd, milyen élőben, de ha akkor sem, akkor utána hagyjad.

a másodiknál tarts ki, mert abból még bármi lehet.

2011. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) hagyd az elsőt szerintem. Lehet hogy szép és akkor mi van? 1000000 szép lány van még akikkel nem találkoztál(pl.velem:P) na de a lényeg hogy ha nem vagytok összhangba teljesen akkor tényleg hagyd mert ha össze jöttök sem lesz valami hosszú kapcsolat és ez mind2töknek elég s z a r lesz, ráadásul ha szerelmes beléd akkor neki még rosszabb lesz mikor visszautasítod. És nyilván nem akarod megbántani.A 2.lányért meg hajts!! érd el hogy akarjon tőled valamit, csak türelem. Pár randi után ha nagyon bizonytalannak látod a lányt akkor mond meg neki hogy te többet szeretnél tőle azt szevasz ha jó pasi vagy meg kedves meg balbalbal akkor remélhetőleg a nyakadba fog ugrani, lehet most is azt tenné csak a nem könnyen kapható csajt akarja megjátszani:)
2011. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ismerős ez a nem tudom dolgok ha egy csaj nem tud valamit akkor vagy nem meri elmondani, vagy nem akar megsérteni azzal hogy nem, ha jóban vagy egy barátnőjevél megkérhetnéd hogy kérdezze meg tőle:)

L/15

2011. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!