Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Télen (ilyen zord időben)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télen (ilyen zord időben) hová lehet menni randizni Debrecenben? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
gáz lenne, ha hozzánk is feljönnénk? ájh nem akarom elijeszteni. (: Épp jó helyen lakunk, és simán feltudnánk jönni. De az meg olyan kínos lenne első randin nem?Persze szülők itthon lennének. 14/L
2011. jan. 21. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:

mozi beülni forró csokizni....kajálni de szerintem nem jó ötlet rögtön áthívni(tapasztalatból mondom ha alig ismeritek egymást nagyon kínos tud lenni)

16L

2011. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam, szóval nemis említettem. : D köszi a választ! (:
2011. jan. 21. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem a fórumba simán el lehet tölteni 1-2 órát. ha még bementek egy moziba is, akkor már kész is van a randi.
2011. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ess16v ***** válasza:
szerintem csapjatok egy kört a békás-tónál, aztán villamos, és vagy pláza, vagy fórum egy jó kis forró csoki, vagy valami.
2011. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint már írta az egyik válaszoló, én is a Carpe Diem teaházat javaslom! Nagy hangulatos, romantikus hely, ott nyugodtan tudtok beszélgetni, ismerkedni. Talán a hátránya, hogy nem olcsó hely. Vagy elmehettek biliárdozni is.
2011. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fácánkakas söröző
2011. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!