Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El akarok hivni egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok hivni egy lányt, utánna?

Figyelt kérdés

A suliban szeretném elhivni,de mivan ha nemet mondana,akkor mit csináljak?

értelmes válaszokat,köszi


2011. jan. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ő a hülye, hogy nem kellettél neki. Távozz emelt fővel, ennyi.
2011. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyomron kell rúgni. Szerinted mégis mit kellene?


Egyébként szerintem kellő ismertség és beszélgetés után már legalábbis erősen sejtened kellene, hogy nemet mond-e. Az ismerkedéssel nem a 'randi'-ig kell várni. Ha meg mégis nemet mond, akkro mosolyogsz egyet, és ennyit mondasz: 'Rendben, nincs gond.' ÉS témát váltasz.

2011. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,a gyomron rugás-os beszólás ottvolt,kapsz érte egy pacsit
2011. jan. 21. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

a suliban szó alatt azt értetted, h osztálytársak vagytok?

ha igen akkor előbb beszélgess vele, találj közös témát, és mikor jól elvagytok akkor hívd félre, h ne legyenek ott a többiek, és hívd el valamerre

15/L

2011. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lujzi cica ***** válasza:

Ismerős kis történet csak a másik oldalról. Ilyen volt nálam is még szeptemberbe. (15/L) először viszautasítottam de aztán írtam egy E-mailt a barátomnak, és összejöttünk. :D


Ha tetszel a lánynak akkor nem kell paráznod. hívd el valahova (süti vagy muzi vagy valami más).

Sok sikert!!!

2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!