Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Én egy afféle otthonülős típus vagyok, nem szoktam nagyon eljárogatni bulikba meg szórakozóhelyekre.

Nem vagyok se túlsúlyos, se kocka kinézetű, átlagosnak mondanám magam, szóval külsővel nem hiszem, hogy különösebb gond lenne.


Mivel nem járok el sehova, elég nehéz egy barátnőt találnom magamnak, olyan csaj pedig nem kell aki különféle degenerált szórakozóhelyekre jár, hogy valaki felcsinálhassa a wc-ben, mert legtöbb helyen ez megy és nem is szeretem az efféle "népséget".

Kezdeményezni sem nagyon szoktam, mert elég félénk típus vagyok (lol tudom noob vagyok), de ha megláták egy olyan lányt aki tetszik, akkor gondolom megszólítanám.

Csakhogy ezzel az a gond, ha külső tetszik is, nembiztos, hogy összeillünk, mivel én inkább alternatív stílust szeretem, szóval nem az az átlagos vagyok (persze nem szoktam temetőbe járkálni és sírokat kiásni...habár khm... ^^) és ritka az olyan lány akivel közös nézeteink lennének (gondolom én).


Szóval, valami, ötlet, hogyan találhatnám meg az "igazit"?


Tudom ez így elég meredek és nehéz feladat, dehát...ez élet nem egyszerű...legalábbis nekem (jah, és elég sok szabadidőm van).


21/F


2011. jan. 21. 02:40
 1/3 Mandula11 ***** válasza:

Szia

A mai világban már minden típusu embernek meg van a lehetőség, hogy az ízlésének megfelelő helyre bukkanjon. Tehát keress olyat, ahol alternatív bulik vannak. 1-2 havonta ellátogatsz, ott vannak olyan lányok, akik szintén ilyen stílusúak.

vagy akár járj el uszodába, futni, könyvtárba stb.

netes társkeresőket próbáltad már? Ott is lehet azért ismerkedni, csak óvatosan:)

Írásodból ítélve nem tűnsz buta fiúnak, úgyhogy biztos észrefogod venni egy beszélgetés alatt, hogy összeillenétek-e azzal a lánnyal. A másik dolog pedig(biztos hallottad már), nem szabad görcsösen keresni, mert így nem megy. Hidd el, a legváratlanabb helyzetekben érhet a szerencse. Nem feltétlen buliban kell összeszedni valakit. Ott nagyon sokan csak egy éjszakásra hajtanak, vagy a lány hiszi azt, hogy egyéjszakást akarsz tőle. (én is elég nehezen bízok meg valakiben, akivel egy koncert alatt ismerkedek meg és netán elkezd udvarolni, érdeklődni irántam. Az első gondolatom mindig az, hogy tuti csak "azt" akarja,és elpoénkodom, netán olyat beszólok, ami nem fog neki tetszeni)

De több típusú lány van, nem kell aggódni. Hozzád mindenképp egy normális lány való, akit nem csak az érdekli, hogy áll a sminkje meg mi az idei divat.

Sok sikert hozzá:)

2011. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a társekreőt myvipranit aménisilyen stilusu vagyok és én msn-en ismerkedtem meg egy lánnyal és már 6honapja együtt vagyunk:) NEM CSAK MSN ÉLÖBEN IS :):) Nekemsikerült lehet neked is fog sokszerencsét
2011. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oksa, tényleg köszi a tippeket! ;)

Megpróbálom háttérbe szorítani az antiszocialitásomat és jobban próbálkozni! :P

2011. jan. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!