Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy van egy srác, akivel elég jóban vagyunk, mondhatni hogy barátok. Viszont én szerelmes vagyok belé, és nem tudom hogy éreztethetném vele. Nem szeretnék nyomulni, csak vegyen észre mint nőt. Lehet hogy ő is többet szeretne mint a barátság, régebben picit kezdeményezett is csak nem igazán vettem a lapot. Hogy hozhatnám a tudtára hogy bejön nekem?

18/L


2011. jan. 20. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, szerintem muszáj lesz beszélned vele, mert az nemjó, ha mindig csak rá gondolsz, de nem teszel semmit


szerintem 2 féle módon tudod megoldani:


1.) egyenesen a szemébe mondod, semmi cicó (persze csak 2en legyetek)


2.) elkezded körülírni, hogy pl.: "Van egy srác aki tetszik, de én nemtudom, hogy tetszem e neki..."

satöbbi satöbbi, ezután már rávezetheted, hogy ő az, aki tetszik neked, de szerintem magától is rá fog jönni, és akkor lép valamit ez ügyben


sok szerencsét egyébként, szerintem ne halogasd sokáig!

2011. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah egyébként: 21/F voltam
2011. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"" 2.) elkezded körülírni, hogy pl.: "Van egy srác aki tetszik, de én nemtudom, hogy tetszem e neki..." ""


Ez jó. :D


Vagy állj elé, nézz a szemébe és komolyan mondd neki, hogy "szeretlek", vagy "szerelmes vagyok beléd". Ha rámozdul a témára, akkor sínen vagy, ha meg nem, akkor nevesd el magad és mondd, hogy vicceltél. :D (Lehet, hogy csak a filmekben működik, de ha a rávezetés nem jön összes, ez is egy opció. )

2011. jan. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj, hogy én nagyon bátortalan vagyok, nem merek elé állni hogy "szerelmes vagyok beléd", meg rávezetni sem, mert kinézem belőle hogy nem jön rá, hogy rá gondolok :D És eddig is bátortalan voltam. Tudom hogy ezen változtatnom kellene, mert így soha nem lesz barátom, de nem megy :S

2011. jan. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!