Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön, ha egy lány combjai felül összeérnek?

Figyelt kérdés
Nem végig, csak felül. Engem nagyon zavar. Egyébként meg vékony vagyok és magas, de a combajim összeérnek felül.
2011. jan. 20. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha szét tudod tárni annyira a lábaidat, hogy egy f@sz beférjen akkor nincs semmi gond:)
2011. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem baj.
2011. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BlackJack ***** válasza:
53%
elsőnél a pont, amúgy sztem nem zavaró, a comb az comb
2011. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy van olyan amelyik nem ér összeXD De amúgy értem mire gondolsz és szerintem sokkal vonzóbb.
2011. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Cleptomaniac ***** válasza:
72%
Bocs, lány vagyok, de közbeírok. Egy haverom mondta egyszer, hogy Neki azért nem jönnek be az "ott lyukas" combú lányok, mert Ő mindig arra asszociál, hogy már annyiszor és annyian kúr&ták szét a lányt, hogy már rendesen össze sem tudja zárni.
2011. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a 20:58 as csajszinak igaza van!


Azokat már jó párszor megk*rták akiknek nem ér össze abszolút!

2011. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nekem nem a p*cimtól a térdemig ér össze... hanem kb 2 cm-en :/ visszataszító szerintem
2011. jan. 20. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon :P :D
2011. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem amelyik nem ér össze, annyira jó látvány, imádom. Ha téged is zavar akkor sportolj hogy eltüntesd a lábadról felesleget. De ha nem a feleslegtől olyan hanem genetikailag, akkor meg nem tudsz változtatni.
2011. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

"Azokat már jó párszor megk*rták akiknek nem ér össze abszolút!"


Vagy inkább vékony a combja, vagy keskeny a csípője, nem?

Ennyi észt...

2011. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!