Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kaphatnám vagy szerezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Hogyan kaphatnám vagy szerezhetném meg magamnak ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Már 2 hete ismerjük egymást és 2x találkoztam vele. 1randin kis puszik meg egy kis csók is becsúszot... a második randin már nagyon kivántuk egymást és már elég komoly csókok és tapizások voltak... 20 percen keresztűl csókolóztunk és még meg is tapizott a lány mindenhól... ha ágyban lettünk volna akkor tuti hogy még szereémeskedés is lett volna.... szóval a lényeg hogy nagyon egymásra gerjedtünk...


de pár napja összekapott velem azzal hogy nyomulok meg minden.... nagy nehezen kiderűlt hogy nehéz helyzetben van mert ugy érzi hogy a volt barátját szereti aki megcsalta és egy barom is volt elmondásai alapján... Pedig láttam a szemébe hogy vonzodik hozzám és ezt ő is elmondta... igaz ő csak 18 még, de érett gondolkozása van.

Most meg már azt mondja nem akar senkit magam mellé...

Több udvarlója volt neki meg az expasija egyből érdeklődött msn-en nála hogy ki vagy mi vagyok én neki... tehát féltékenyek voltak...



Mit tegyek?

Van esélyem nála?

Küzdjek érte?


23F


2011. jan. 20. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dötsd el, hogy megéri-e egy kis időt ráfordítani. Ha már ilyenek megtörténtek, akkor esélyes van bőven, csak most kicsit depis a volt barátja miatt... Legyél vele, lássa, hogy számíthat rád, és rájön, hogy mit vesztegeti az időt amiatt a másik hülye gyerek miatt. Viszont verbálisan ne mondd neki, hogy most akkor mi lesz, meg ne sürgesd... Mind emellett ne legyél ideges, féltékeny előtte legalább is.
2011. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Tudtad, hogy az erdélyi magyarok a megkapni szót abban az értelemben is használják, hogy megkeresni? Egy vicces szituáció, mikor kiránduláson voltam Erdélyben és találkoztunk a vendéglátónkkal, de az egyik kísérő tanár elbandukolt valamerre: "Tanárúr megkapta már a tanárnőt?" "Öö még nem próbáltam"

Jól kivágta magát. ;D


Egyébként tl;dr bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2011. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!