Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok ez a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
A fiú 19 én 14...ez sok??? :/
2011. jan. 18. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de mégis. Egy 20 és 25 éves között semmi, sőt, mondhatni optimális, viszont egy 19 évesnek ugyanúgy eltérnek az igényei egy 14 évesétől, mint egy 5 évesnek egy újszülöttétől.
2011. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bretso ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, ha nem lenne barátnőm, akkor sem jönnék össze 14 évessel, de még 16-tal sem. Szerintem sok ez a korkülönbség, te most kezded a középiskolát, ő pedig vagy most végez, vagy felsőoktatásban van, vagy pedig dolgozik már, teljesen más az élethelyzetetek és a gondolkodásmódotok.
2011. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy előttem írták: A te korodban így még sok. Ráadásul egy 19 éves fiú szexuálisan is aktív kapcsolatot kíván, amire 14 évesen még nem biztos, hogy vállalnod kellene. (Tudod, a szokásos szöveg: túl fiatal vagy még hozzá és nem maradsz le semmiről. Ez egyébként igaz!)
2011. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok, és itt nemcsak a szexről van szó, hanem annyira más még a gondolkozásmódot, ő sokkal többet tapasztalt már a világból mint te.


L/19

2011. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előtte szólókhoz.
2011. jan. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem a számok döntik el! Ne hallgass azokra akik a matekkal akarnak elküldeni téged a francba! Ha megy akkor nem sok, ha nem megy akkor sok. Egy 14 éves lány fiatal szép feszes teste ugyan csábító, de ő amellett hogy már hajlandó felkínálni a punciját, még igencsak gyerek lelkületű lehet, míg a te esetedben már többről van szó. Viszont ez sincs kőbe vésve!
2011. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy érett, a lányok állítólag korábban érnek, bár a nemi élettel várnotok kéne pár évet. Tudod én tavasszal megismerkedtem egy csodálatos, érett, elragadó 17 éves lánnyal. Már túlságosan is megkedveltem, mikor kiderült róla, hogy csak 13. Azért nem árulta el, mert sokan elítélik a kora miatt(külsején nem látszik), mondván kis pisis meg stb... Jóbarátok lettünk (vagyis inkább úgy mondom: egyetlen barátok voltunk a másiknak), majd később egymásba szerettünk. Nemrég lett vége (nem a kora miatt), továbbra is barátok vagyunk mint régen. Csak azért írtam le, mert tényleg vannak helyzetek, amikor nem számít a kor. Kérdés a Ti helyzetetek is ilyen-e?...
2011. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja lemaradt a korom...19/F
2011. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hűha... nem semmi :) de látod, kedves kérdező, működhet! ;)
2011. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!