Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szoktatok fantáziálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, ti szoktatok fantáziálni?

Figyelt kérdés

A fiúról aki tetszik? Hogy milyen lenne vele járni vagy szeretkezni vagy bármi egyéb?

Mármint olyan srácról aki tetszik, de (még)nincs semmi komolyabb.


2011. jan. 18. 14:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha igen, akkor pontosan mit?
2011. jan. 18. 15:01
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen. Van egy srác aki régóta tetszik. egyszer smároltunk, de semmi több

El szoktam képzelni, milyen lenne vele a szex (jó lenne ha egyszer valóra válna)

2011. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen! Lehet furan fog hangzani, de en egy olyan fiurol abrandozok folyton, aki nem volt hajlando semmit mondani akkor, mikor elmondtam, hogy tetszik... Folyton arrol fantaziallok, hogy egyszer odajon hozzam a suliba, hogy beszelni szeretne velem es aztan minden rendbe jonne es elnenk boldogan, mint hal a vizben :( ugyanakkor faj, hogy ez csak illuzio lehet...
2011. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
álmodozás fogalma ismerős?mindenki csinál ilyet.
2011. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jaj,én rengeteget,szinte egész nap.

Pl. olyanokat,h úgy jövünk össze,hogy állunk a buszon,fékez 1 nagyot,a karjaiba esek,vagy nagy a tömeg és muszáj összehúzódni,és akkor hozzám simul.Aztán szemezgetünk 1 darabig,valahonnan megtudja az msn-címemet,rengeteget beszélgetünk,szinte éjjel-nappal.Aztán elkezdünk köszöngetni egymásnak.

Szóval azt,hogy szépen lassan összejövünk,aztán amikor összejöttünk,akkor minden happy,és úgy szeretjük egymást,hogy csak na:)

Egyébként a fiúk is szoktak fantáziálni?

(nem csak szexről,hanem pl. ilyesmiket,h összejönnek,szeretik egymást,srtb.)

2011. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szinte minden nap alvás előtt: ) milyen lenne ha megölelnénk egymást, miről beszélgetünk..hogyan csókolna ilyesmik
2011. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen...a volt pasimról,hogy kibékülünk és újra együtt vagyunk:S

vagy a legjobb haveromról,hogy milyen lenne megcsókolni,hozzábújni, ilyesmi...:$

2011. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én minden este (meg napközben is:D)

mindig fekszem az ágyban és elképzelem h. milyen jó lenne ha ott ölelgetne... aztán megcsókolna...

aztán elképzelem hogy jönnénk össze... valami gyönyörű rózsaszín világban vagyok olyankor... aztán arra ébredek h. anyu kiabál h. 7 óra van...

2011. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma 14:17 Én igen :)
2011. febr. 7. 19:56
 10/14 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Fantáziálni?:D hát hogyne...:D én pl egész nap mást se csinálok..:D nagyon álmodozós fajta vagyok :D
2011. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!