Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a lánynak telefonb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak telefonban? Mennyi ideig tartson a beszélgetés?

Figyelt kérdés

2 hónapja beszélgetünk msn-en egy lánnyal ,megadta a számát, és megbeszéltük, hogy ma felhívom, de ideges vagyok, nem tudom mit mondjak:s

Nem akarom elrontani.


2011. jan. 18. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés! Nem mindegy?
2011. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pj0tr ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy, de talán kezdd egy sziával. Mivel úgy tűnik még nem beszéltetek és nem is találkoztatok javaslom, hogy leginkább arra törekedj, hogy találkozzatok és személyesen beszélgessetek, ne telefonon. Ha esetleg nem megy, akkor pedig folytassátok azt amit msn-en elkezdtetek. A hossz max attól függ, hogy mikor jár le a kártyád, avagy mennyit tudsz rákölteni.

A rekordom 2 óra volt, de ne ijedj meg, mert óránként automatikusan bont a hálózat és újra kell tárcsázni :)

2011. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amíg van pénzed nem kell aggódnod :D

Ha érzed hogy erőltetett hivatkozz valamire és mondd hogy ,,bocs mennem kell!"

2011. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Félek, hogy bebukom:D már csak 20percem van és fel kell hívnom, vezetékesről fogom arról soha nem merül le a pénz:D

3-4 perc szerintetek elég?Meló közben fog beszélni, nem akarok hülyeséget mondani:D

2011. jan. 18. 16:11
 5/14 anonim ***** válasza:

hát az a 3-4 perc lehet kevés..., én sem szeretek telefonon beszélni, de a barátnőmmel nemtudunk túl gyakran találkozni. Nekem 10 perc elég, de valahogy nem tudom lerakni :D, általában 30perc körül szokott lenni, habár nem ritka az órás beszélgetés sem (:


ám meg kérdezd meg, hogy van, mi történt vele aznap bármi átlagos dologról... vagy nézzétek a tv-t és beszéljétek ki azt 1 kicsit :D

2011. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még nem a barátnőm, de ha az lesz akkor nyilván jobban összeszokunk addigra és nem jelent majd gondot a beszélgetés.

Felhívtam, de ki volt kapcsolva.:S

2011. jan. 18. 18:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor közbe jött valami a melóval kapcsolatban, örülj neki több időd lesz dumálni ;)
2011. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackJack ***** válasza:
Sikoly stílusú telefonhívás, késsel meg minden mással.
2011. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg volt a hívás, 90 perc:D:D:D

Szép kis számlám lesz:d

Én meg még aggódtam xD

2011. jan. 19. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
sz@rd le, igyál egy sört és ünnepelj :D
2011. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!