Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 17:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Van 1 lány a suliból aki tetszik nekem. Beszélgettem vele facebook-on is csak az a probléma hogy nem tudok sokáig elbeszélgetni vele. Mindig azon töprengek hogy vajon miről meddig beszélgessek vele és hogy mikor lenne a legjobb alkalom arra hogy szerelmet valljak. És ha már szerelmet vallok akkor azt hogy csináljam?
2011. jan. 17. 17:24
 2/7 Panda Péter ***** válasza:

hát a nagy vallomást ne facebookon tedd meg...

sőt inkább csak hívd el szimplán egy randira, mert ha túl nagy szavakkal dobálózol, lehet hogy megrémül vagy mittudomén.

2011. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

először bizonyosodj meg róla hogy ő is hasonlóan érez-e mint te.

Szemezz vele a suliban legyél sokat a közelébe,de azért ne tapadj rá,hívd el sétálni,a téma meg jönni fog magától.Ne legyél zavarban és akkor jól el tudtok majd beszélgetni.

Ne vallj rögtön szerelmet,mert megijed:)Találkozgass vele sulin kívül is:)

Am hány évesek vagytok?

2011. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az előttem szólókkal egyetértek! :)

Figyeld meg, hogy hogyan reagál, amikor a közelében vagy...Hogyan viselkedik, stb... Abból észreveszed majd, hogy tetszel-e neki ;)!

És valóban... ne a neten beszélgess vele! Élőben! :) Úgy ismeritek meg igazán egymást :)!

2011. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ez a netes ,,dumcsis" dolog hülyeség...van akivel egész jókat dumálok neten és akár reggelig is tudnánk dumálni, de suliba meg köcsög és nem is beszélünk túl sokat...ennyit a netről

Am meg neten azt kérdezd meg tőle ,hogy ''mit gondolsz rólam mint lány/pasi'' És ha + at mond akkor 3-6 napon belül hívd el randizni, de mikor az elhívásra kerül a sor, akkor próbáld spontánnak feltüntetni...és ha lehet először ne étterembe hívd , hanem parkba sétálni és ha tetszik neki akkor utána étterembe...És a sorrend fontos...+ 1 tanács először csak ölelés, aztán puszi , aztán simogatás ittottamott:D aztán csók...jah és szerintem vágj bele még ma...mert jobb egy sikertelen próba, mint ha meg se próbálnád...remélem hasznosan leírtam...nállam ez úgy működik, mintha szakácskönyv lenne a sütihez :D^^, VIGYÁZZ: OTT BUKHATSZ EL ,HOGY - AT MOND NETEN...és ha téma kell beszélj vele a zenéről...azt mindenki szereti :D Üdv

2011. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez mind nagyon jó am 17 éves vok ő meg kicsit idősebb de nemnagyon... és miaz: hogy - at mond neten?
2011. jan. 18. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
negatív dolgot
2011. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!