Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előre engedjem vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre engedjem vagy sem?

Figyelt kérdés
El akarok menni egy lánnyal egy étteremben és nem tudomh goy a bejáratnál előre engedjem vagy sem. Az etikett azt mondja hogy étteremben a féri megy be először de nem tudomh ogy ezt a mi lány tudja-e és nem fog-e taplónak nézni ha én megyek be elöl. Inkább előre engedjem őt? 16/F
2011. jan. 16. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engedd előre, vagy ha te mész elől, legalább tartsd neki az ajtót amíg bemegy szerintem. De egyébként, hidd el, ennyin nem fog múlni semmi.
2011. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy ezt hol olvastad, de szerintem minden esetben a fiúnak kell előreengedni a lányt, legalábbis így illik.
2011. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

etikett ide vagy oda, én ha valahova elviszem a barátnőm, én nyitom az ajtót ő megy...(ha gonoszak az emberek őt üssék le először mert akkor még eltudok menekülni XD)

viccet félretéve, szerintem engedd előre, mert úgyis oda ültök ahova ő szeretné :)

2011. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rugós az ajtó előre mész és tartod neki. Ha fotocellás előre engeded, ha sima nem rugós akkor is.
2011. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Etikett szerint vendéglátóhelyre a fiúnak kell előre menni, hogy ő kapja a pofont ha verekedés van. Ez konkrétan így öröklődött. De különben teljesen mindegy.
2011. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 andoryy ***** válasza:
Szerintem a lány teljesen leszarja az etikettet már ha nem egy úri hölgyeményről van szó. Mindennapokban pedig a férfi részéről bunkó dolog a hölgy előtt bemenni. Szóval én biztos előre engedném kivéve ha látom, hogy meglehetősen "nehezen nyitható" akkor nyilván előre mennék megtartanám neki, hogy ne küszködjön vele.
2011. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben előre engedném
2011. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt tanították, hogy étteremnél a fiú megy be előbb és tartja az ajtót. De engedd szerintem előre mégiscsak. Lehet, hogy ő nem ismeri az ilyen etiket szabályokat.
2011. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kilincses az ajtó akkor én személy szerint annak örülnék ha a fiú bemenne előttem, megtartaná nekem az ajtót, bemegyek és becsukja az ajtót! Az etikett is vmi ilyesmit mond!
2011. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Étterembe, cukrászdába, presszóba mindig a férfi lép be először. Ha az asztalhoz mennek, akkor ül le, ha a lány is leült. Ha meg elmennek, akkor nem adja fel először a lány kabátját, hogy az a szerencsétlen megdögöljön a hőségben, amíg a srác is felöltözik, hanem először ő veszi fel és úgy segíti a lányra. Persze ezt ma már szinte senki nem tud

ja.

2011. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!