Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a csókolózás?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a csókolózás?!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez magától jön, meg minden, de azért néhány dologról világosítsatok már fel:

ha összeér az ajkunk, honnan tudom, hogy smárolni is akar?

csak annyi a dolgom, hogy kinyitom a számat, és és is mozgatom a nyelvem? HOGY?

Köszi.:)


2011. jan. 16. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogy jól esik. Nincsenek szabályok.
2011. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
hát ezt nemhiszem el XDXDXD
2011. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csajszi1 válasza:
Hát,mikor smároltok akkor átdugod a nyelved a csaj szájába,megfogom a fenekét végighúzod a kezed a hátán és az izgatja,az én kapcsolatomban legalábbis igen :)
2011. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szájrapuszi után érezni fogod hogy akarja mert elkezdi enyhén kinyitni a száját:O:O

onnan már akkor gondolom sablonszöveg:P:P

és igen:D:D

2011. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha lány vagy megmutatom.:) 17/f
2011. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én komolyan nem értem ezen mit kell parázni.lehet elcsépelt,de ezt tényleg érzi az ember..meg amúgy is,ki ad már csak szájra puszit,meg ki csókolózik nyelv nélkül?:D ez olyan mint a fagyi íz nélkül:P
2011. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha összeér az ajkatok hunyd le a szemed és menni fog minden magától, a lényeg hogy ne görcsölj, nyugi, az egyik legjobb dolog a világon :D
2011. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bányai Károly ***** válasza:
Első csóknál azért ne dugd át a nyelved a szájába. Finom ajaknyalogatás belefér.
2011. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az úúúúúgy vaaaaan, hoooogy lassan szépen megpuszilod. és visszapuszil. és mivel nagyon jó volt és majdnem összeestél az érzéstől hogy a száján megpusziltad, és mégegyszer akarod, ezér nem távolodsz el hanem mégegy puszi és mégegymégegymégegymégegy és valójában már csókolózol is... mert már folyamatosan érintkeznek az ajkaitok, az meg már majd jön hogy már ez az érzés sem elég és mégközelebb akarsz lenni hozzá és már meg is nyalod a száját aztán ha egyszerre nyaltok akkor meg nem a szája lesz ott hanem a nyelve... hát most ennél részletesebben még mire vagy kiváncsi?

:)

2011. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!