Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon elárulhatta a haverjának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elárulhatta a haverjának?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve van egy srác aki a legjobb fiú barátom. Az ő haverja (akivel pár hónapja még össze akart hozni) nekem nagyon bejön és az ismerősöm ezt tudja is. Természetesen megkértem, hogy ne mondja el neki. Igazából én nem vagyok az a kezdeményező típus, barátom nagyon bíztatott, hogy márpedig nem ártana jelezni a haverjának, hogy bejön nekem.

Tegnap rákérdeztem valami kapcsán, hogy ugye nem említette a haverjának, hogy mennyire bejön nekem. Azt felelte nem, de nekem gyanús volt a nézése. Többször is elmondta, hogy tényleg nem, de mikor azt kértem tőle, hogy esküdjön meg az én életemre, csak kikerekedett szemmel nézett rám és kérdezte, hogy "a tiédre"? Várt egy kicsit és azt felelte ő nem esküdözik senki életére.

Alapjába véve megbízok benne, de én csaj vagyok, ők meg ugye mégiscsak férfiak, arról nem is beszélve, hogy mi fél éve vagyunk jóba ők meg már vagy 5 éve (viszont csak haverok).

Kinek mi a véleménye erről?


19/L


2011. jan. 14. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy elmondta, ha már te olyan mulya voltál, hogy nem merted még jelezni sem. Csak most aztán vissza ne utasítsd amikor elhív valahova.
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem elmondta,de akkor fogod jobban tapasztalni ezt ha a haverjának is bejössz és elkezd közeledni hozzád.Ha igy lessz akk köszönettel tartozol maj az ismerősödnek ha össze is jösztök,de ez amugy egy jó ötlet is :)
2011. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oszinten! Elmondta a haverjanak! Velem is megtortent valami hasonlo; csak en elmondtam a sracnak, hogy tetszik, majd megkertem, hogy ne mondja el senkinek es tessek 2orara ra irt nekem egy smst, hogy elmondta a haverjanak..... Sztem ugy, ahogy a lanyok megbeszelik az ilyesmit, a fiuk is...
2011. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak nem értem az egész helyzetet. Bíztatott ismerősöm, hogy kezdeményezzek, azt mondta csak hívjam el, simán jönne. Azt is tudom, hogy mindig érdeklődött felőlem eddig, ha én nem voltam ott velük. Ezek voltak a jelek, hogy talán elmondta neki és ezért kérdeztem rá, de tagadta. Csak azt nem értem miért olyan fontos, hogy én kezdeményezzek, ha alapból bejövök neki.....
2011. jan. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!