Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki bejön. Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés

Én 12-es (19 leszek) vagyok, ő pedig 10-es ( 16 lesz).

Most az év elején kezdett el megtetszeni, s egy két hónapja kezdtünk el már kissé összehaverkodni. Mostanában egyre jobban érzem hogy nekem ő tetszik most, s mindig próbáltam vele kedveskedni. Sajnos van egy olyan érzésem hogy kissé túl feltűnő voltam és nagyjából leesett neki hogy mi a szitu. Mit tegyek szerintetek, mondjam meg neki az őszintét?


2009. jan. 31. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Ő is adott feléd jeleket,nincs veszíteni valód,menny oda és mond el neki.Magamból indulok ki,én díjaznám!:)
2009. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nagyon örülnék ha egy fiú odajönne hozzám és megmondaná mit érez!!!Menj oda hozzá és légy nyugodt!!!Nem tarthat gyávának mert én márcsak tudom hogy a lányok nem szeretik a gyáva pasikat!!! LÉGY RÁMENŐS!!! XD
2009. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az mért baj ha leesett neki a szitu??Ha már észre vette akkor nyugodtan meg is mondthatod neki.De inkább szemezges vele...stb.és aztán bókolj neki(csak őszintén)majd mond meg neki hogy mi az ábra:) Hajrá
2009. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 10-es lányt elég nagy büszkeséggel tölt el ha egy 12-esnek bejön.Meg amugy én is lány vagyok,tehát csak tudom..örülök ha egy fiú odajön, de azért elöször csak finoman,tapintatosan,aztán ha már többször beszéltek az jó.Ha esetleg már egyfajta bizalmasának tekint az a legjobb,de vigyáz gyorsan két szék közé zuhanhatsz.Hajrá;)
2009. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!