Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem néz a szemembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a szemembe?

Figyelt kérdés
Ma odajött egy srác(osztálytársam), hogy mondjon valamit és ott állt előttem, de a szemembe se nézett, miközben beszélt hozzám. Így hát én se erőltettem meg magam....Nem tom miért csinálja?Meg mikor már rámköszönt,hogy SZIA XY!Akkor is lefelé tekingetett a földre és úgy közelgett, kicsit fura, vagy ez sunyiság??? Írjatok, köszi szépen!
2011. jan. 13. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
bejössz neki, csak még nem mer kibontakozni
2011. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Félelmetesen szép szemed lehet :D
2011. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet, azért nem nézek a csaj szemébe mert zavarba jönnék:D:$ elpirulnék, félek ilyenkor, hogy rájön, hogy tetszik nekem.

20f

2011. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem értettem, hogy az emberek miért nem mernek a másik szemébe nézni. Nekem soha nem volt ilyen problémám.
2011. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy még azt figyeltem, hogy nem normális módon az egész osztály minket bámult!Meg odajött még egy haverja,hogy kérdezzen valami "hülyeséget",amire ő is tudja a választ...vagyis mindenki tudja.
2011. jan. 13. 15:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért nézett minket az egész osztály? :O
2011. jan. 13. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem merek, mert zavarba jövök, nem szeretem ha belém látnak, ez van, sokan vannak így, ez nem sunyiság!

Elmondom, hogy én őszinte vagyok mindig, aki meg annyira szemkontaktus mániás, és folyton a másik szemébe néz, nem törődve azzal, hogy kellemetlenül érzi ettől magát a másik az nem azt jelenti, hogy hú de őszinte lenne.

2011. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsiak voltak a szitura.
2011. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fülünyúl ***** válasza:
Zavarban volt, ezért nem mert, nem bírt a szemedbe nézni, ennyi. Valószínűleg tetszel neki, azért ez a fokozott zavartság. Ha nem tetszenél neki simán lazán odamenne beszélni és a szemedbe nézne. A sunyiság egy teljesen más fogalomkör.
2011. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Sosem értettem hogy a faszba lehet kiolvasni valamit a màsik szemébol, nekem még senkiébol se sikerult XD talàn majd én is megtanulom ezt az ezoterikus képességet.
2011. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!