Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért adott az első talin egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adott az első talin egy rózsafüzért?

Figyelt kérdés
Az első találkánkon kivett a zsebéből egy rózsafüzért és mondta,hogy nekem hozta.Neki is van,mindig ott lóg a nyakában:)Aranyos gesztus volt tőle,csak nem tudtam mire vélni.Lehet,hogy ez nála valami hagyomány vagy babona?:DNem értem..Azóta mindig a nyakamba lóg és akárhányszor ránézek,ez a sztori jut eszembe és Ő:).
2011. jan. 12. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen vallásos keresztény.
2011. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
enyhe utalás, hogy nem fekszik le veled házasság előtt;)
2011. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen vallásos keresztény *NEM* hordja a nyakában a rózsafüzérét.


Valószínűleg csak tetszik neki az a gyöngyös-izés-keresztes bigyó, és egész ízléseset lehet kapni a templomban már háromszázötvenér' is, aztán ha nagymutter elrángatta, legalább ennyi haszna volt belőle.

2011. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
betyár párod fog lenni, óvlak tőle
2011. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neki is van, legyen neked is, mert az raj.
2011. jan. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat en meg pont ugy tudom, hogyha valaki rozsafuzert hord a nuakaba az szerencsetlenseget okoz. Nekem nagyim mindig ezt mondta.

Es tenyleg, lehet, hogy nagyon vallasos es ezzel esetleg azt jelezte, hogy o hazassagig tiszta akar maradni...

2011. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak egyszerűen gyökér.

De ha annyira érdekel miért nem kérdezed meg tőle!?

Szép pár lesztek már látom...

2011. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnos szerintem ez nem valószínű,hogy házasság előtt tiszta szeretne maradni.Igaz,hogy vallásos,de ezt még ő sem tudja betartani.Pedig én nagyra értékelném.Azért gondolom,hogy nem,mert már volt barátnője és vele is volt szexuális kapcsolata,pedig nem házasok voltak.

Azért sem adhatta,mert csak simán tetszik neki,mivel akkor valami drágábbat vett volna(szerintem),ezen rajta van,hogy Kínában készült.

Megkérdeztem tőle,de nem adott rá konkrét választ,csak hogy neki is van és megmutatta az övét.

Utolsó,ennyiből nem vonhatod le azt,hogy rossz pár leszünk.Egyenlőre még találkozgatunk és mikor majd jobban megismerem,hogy később ne érjen semmilyen meglepetés,akkor majd döntök.Szimpatikus,rendes srácnak tűnik,de kíváncsi voltam,hogy más mit gondol erről,tulajdonít-e neki valami jelentést:)

2011. jan. 13. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

egyébként a rózsafűzért nem szokás a nyakunkban hordani.... :)

vallásos egy lélek lehet a párod :D

2011. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aki utcán a nyakában hordja a rózsafüzért azzal még sztem nincs nagy baj. Lehet babonás a srác és valamiféle védelmet vár tőle. Azoktól a rajoktól viszont, akik a buliba veszik fel a hátamon feláll a szőr. Nem tudom milyen emberek, mert még egyel se beszéltem de csak rájuk kell nézni...
2011. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!