Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takácska kérdése:

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm,1 évvel idősebb vagyok nála.A lényeg:cigizik.És ez azért rossz nekem,mert én elkzdtem judozni.Régen énis cigiztem,és ahogy elkezdtem judozni a szervezetem nem bírja.és én örülök ennek.Na,és az a baj h amikor taliztunk akk rágyújtott,és amikor smároltunk akk a lehellete büdös volt a cigitől,és ahogy smároltunk,olyan volt mintha én cigiznék,és így nemtom folytatni vle a kapcsolatot.Szerintetek az jólenne az a megoldás,hogy azt mondom neki h gondolkdok 1 napot h folytassam e vle.És ha azt mondom h folytatom vle akk jó az a feltétel h fejezze be a cigit.Tehát ha tovább járok vle szokjon le róla...Sztetek ez jó lenne???
2011. jan. 12. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
vágd föld-höz ha cigizik
2011. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
milyen egy onzo allatt vagy
2011. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond el neki, hogy neked nagyon rossz, hogy ő cigizik, és szokjon le róla, vagy veled ne gyújtson rá, vagy rágózzon utána. Ha fontos neked, állj mellette és oldjátok meg együtt, ha nem akkor meg tényleg szakíts vele...
2011. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tilthatod meg neki h cigizzen, főleg ugy h te is dohányos voltál. Mond meg neki h ha veled van ne gyújtson rá, vagy ha rágyújtsz számítson arra, hogy nem smároltok... Úgyis meg fogja érteni.

Am szóltál már neki h zavar?

2011. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az jó lenne. Kevés undorítóbb dolog van a dohányzásnál.
2011. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manócska'90 ***** válasza:

Szerintem nem azt kéne mondanod Neki, hogy egy napig gondolkozol stb...


Hanem inkább azt, hogy:


Figyelj Kicsim, beszélni szeretnék Veled valamiről, ami nekem fontos. Tudod, mióta judozok, már nem cigizek. Emiatt engem eléggé zavar, hogy ha Veled vagyok, akkor Te rágyújtasz. Egyrészt már bántja a füstje az orromat, másrészt sajnos érzem Rajtad - a szádon is. Nagyon szeretlek Téged és szeretnék Veled együtt maradni. Ezért szeretnélek arra megkérni, hogy próbálj meg leszokni a dohányzásról, mondjuk az elején pl akkor, amikor Velem vagy - persze ha Te is így érzel irántam és a kapcsolatunk megér Neked ennyit.


Valahogy így.


20/L

2011. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én tervezetlenül jöttem anno össze bnőmmel. Ismertük 1mást már 1ideje, aztán 1 italozós este úgy végződött h nálam kötött ki, tehát semmi komolyról nem lehetett eleinte beszélni. Mégis másnap mikor elkezdtük átbeszélni a dolgokat, h nem volt rossz 1ütt, lehet érdemes lenne ennek az egésznek adni 1 esélyt h mi 1ütt, akkor az első mondatai között szerepelt h:tudom h nem cigizel, úgyh ha akarod megpróbálok leszokni én is. Nem kellett kérnem sem rá, mert tudta h én nem cigizek és nem biztos h jó néven veszem. Lehet később szóvá tettem volna neki h legalább akkor ne ha velem van, de így nem is kellett. Szal sztem ha szeret téged, akkor le tudja tenni miattad. Ez neki is jó nem csak neked. Ha meg nem érsz neki annyit h hagyja, vagy legalább akkor hanyagolja ha veled találkozik...akkor zavard el a fenébe. ;)


"életművész"

2011. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen ez a leggázabb duma, hogy " ha szeretsz, nem szívod tovább"...menjetek az egészség/dohányzás témába, ott vannak ilyen f@szok....

Ennyi erővel, "ha szeretsz elviseled, hogy dohányzom".

Ez ugyanaz....

2011. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!