Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti észreveszitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti észreveszitek ha egy lánynak nagyon jó alakja van akkor is ha egyszerűen öltözik?

Figyelt kérdés
vagy csak ha szexisen nőiesen?és lehet még attól csúnya valaki h jó alakja van?
2011. jan. 12. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is észrevehető. És igen, lehet valaki csúnya úgy, hogy az alakja jó. Például ha igénytelen.
2011. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.Nem.Igen.

Persze,hogy észrevesszük.Az autótakaró ponyva alatt is meg tudod különböztetni a sportkocsit a családi egyterűtől.:)

Nem kell szexisen öltöznie,aki szép,az mindenféle ruhában szép.

És igen.Egy jó alakkal rendelkezőlány is lehet csúnya.Ha elhanyagolja magát,ha ápolatlan.Ha egyszerűen csúnyácska az arca,akkor mit sem ér az alak.

21/f

2011. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jó alakja van, akkor igazán csak arcra lehet csúnya. És amúgy én jobban szeretem ha egy lánynak normális ruhában és cipőben is jó alakja van, mert ha vmi testhez simuló ruhát és magassarkú cipőt ölt, akkor már csak szexisebb lehet mint volt.:)
2011. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egész pontosan mit takar az nálatok h igénytelen? Mennyire hanyagolja el magát ahhoz vki h azt mondjátok rá?
2011. jan. 12. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én szememben az az igénytelen lány,akinek olyan szőrös a lába mint az enyém.Egy gyenge fuvallatnál már lobog a hónaljkutyája.Ezt a két testrészt szőrtelenítse azért.A többi helyen nem zavar.:)

A szemöldöke ne legyen olyan,mint Bokros Lajosé.Az is elég kiábrándító.Ápolja a haját,ne legyen zsíros.

Mosson rendszeresen fogat,tisztálkodjon rendszeresen.

Az alap higiéniai dolgokra nagyon érzékeny vagyok.


A ruha mindegy,ne legyen koszos,szakadt,nyúlott.Vagyis ez erősen helyzetfüggő.Ha a virágoskertben mókuskodik munkásruhában,az kifejezetten pozitívum számomra. :)

A lényeg,hogy próbáljon igényesen öltözködni.


Az én szememben igénytelenek azok a lányok is,akik glettvassal viszik fel az alapozót és festékszóróval sminkelnek.Egy fiatal lány természetesen a legszebb.Ha sminkel is,akkor csak visszafogottan.


Számomra fontos,hogy ne dohányozzon.Igaz ez abban az esetben nem mérvadó,ha minden más stimmel.Ne használjon trágár kifejezéseket.

Ezek után már csak a viselkedésben lehet igénytelen.Próbáljon nőiesen viselkedni.Ennyi.


Egy teljesen átlagos lány is lehet gyönyörű.

Biztos vagyok benne,hogy Te is szép vagy,csak kevés az önbizalmad! :)

21/f

2011. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:Hogy te milyen normális vagy(jó értelemben..:))

14/L

2011. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már légyszi az egyéb kérdések-egyéb kérdésekben a H viseled a sulit? kérdésre is
2011. jan. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!