Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyobb boltban hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyobb boltban hogy kell flörtölni egy eladóval?

Figyelt kérdés

vagy vm tippek a flörtöléshez vagy vmi

egy fiú és egy nő szemszögéből is érdekelne


2011. jan. 11. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen bolt. Én mikor durex síkosítót, óvszert és illóolajat vettem a DM-ben egyszerre, úgy elpirult a kis fiatal, velem egyidős eladó hogy ihajj! Most gondolj bele, ha ezeket a dolgokat egy olyan kísérőszöveggel vennéd, főleg úgy hogy láttad elpirulni, hogy "nincs barátnőm, de fel vagyok készülve", szerintem tuti siker első lépésnek ismerkedni! :D
2011. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

huuuuh egy nagyon jó élményt juttatál eszembe...

történt egyszer hogy kicsit ittasan bementünk még piát vanni, s egy eladő csaj nagyon megtetszett....

semmi para, odamentem szia milyen alkoholt ajánlasz a mai esténkre?

mert mit ünnepeltek ma?

azt hogy szerelmes lettem....

elkisért a piákhoz, mögé kerültem, s fülébe súgtam, hogy beléd lettem szerelmes...

hát köpni nyelni nem tudott, telefonszámcsere, másnap felhívtam és össze is jöttünk, szal simán lehet

2011. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az előző pasimmal ugy jöttem össze h már nem emlékszek mit kerestem de az eladó csávó nagyon helyes volt és odajött és megkérdezte h őt keresem -e !! :)
2011. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 balazsmost válasza:

Pénztárossal v eladóval?

Ha pl pénztáros akkor vegyél neki vmi apróságot és mielőtt beteszi a zacsiba add oda neki, de ráírhatsz vmi bókot és akár a telefonszámod. Ha meg eladó nézd ki melyik részlegen dolgozik és azzal kapcs kérj tőle tanácsokat és ott már sokkal több időd és lehetőséged van ismerkedni. :D

2011. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naggyon jóóóók a kommentek XDD

amúgy igen, szemkontaktus, és duma (Y) mindenkivel!! :)

hajrá!

2011. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!