Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem közeledik senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közeledik senki se felém?

Figyelt kérdés

12 lány vagyok, szerinte jól nézek ki, és a barátnőim is csodálkoznak, hogy nincs barátom... Lehet hogy a fogaim ,,ilyesztik el" őket? Mert elég csúnyák..


Ja, és szinte már mindenkinek van "pasija"...vagy van valaki, akinek tetszik....Nekem meg nincs! Vagy csak nem merik elmondani, hogy tetszem nekik? Mert az osztályomban csak 4 normális fiú van, és nagyob oszt.-ból meg "ciki" lenne?


2011. jan. 11. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
12-es ikrek vagytok? akkor azért.
2011. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

12 évesen inkább tanulj. (18F)

Nem ciki, ha nincs 12 évesen barátod. A fogaidon még javíthatsz. Az ijesztés pedig pontos "jé".

Am meg, ha mindenkinek van pasija, neked is kell legyen? Ha mindenki "K*rva vagyok, b@sszatok meg" feliratú pólót vesz fel, akkor te is?

2011. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 12 éves lánynak nem kell még pasiznia. Attól, hogy az osztálytársaidnak van neked nem muszáj, hogy legyen valakid. Ráérsz ezen 5 év múlva aggódni.
2011. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 évesen még azt sem tudjátok mi a szerelem és önfeláldozás, ha valaki megtetszik jön a következő és dobod a másikat, kb ez megy a kicsiknél, majd 2-3 év múlva pasizz csak..
2011. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fegyvernepper ***** válasza:

Mongyuk, hogy a fogaid mentenek meg, hogy r.banc legyél...

15f

2011. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fülünyúl ***** válasza:

12 évesen még ne ez foglalkoztasson, én is azt mondom.

Amúgy érdekes barátnőid lehetnek, hogy 12 évesen már a pasikat hajkurásszák. Belőlük lesz majd 20 évesen 40 évesnek kinéző, lelakott fejű és testű, alkoholista, dohányzó és partidrogon élő k.rva, aki margarita koktélért szop a diszkókban, valamint vagy munkanélküli, vagy prostituált vagy jobb esetben műkörmös lesz, mert többre tanulás nélkül nem igazán fogja vinni.

2011. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem 12 évesen még ne pasizz... ráérsz még..
2011. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a kérdés FÉK
2011. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fogszabályzó

de egyébként is még csak 12 vagy nem kell még pasi

majd a középsuliban kezd

2011. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!