Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha titeket érdekel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha titeket érdekel egy lány mindent megtesztek érte?

Figyelt kérdés
Randizási fázisra gondolok. Ha nem egyértelmű, hogy ti érdeklitek-e a lányt, akkor is nyomultok? Vagy van, hogy igenis azt várjátok, hogy ő keressen/tegye meg az első lépést?
2011. jan. 11. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én várok.
2011. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vársz a csajra? Hány éves vagy amúgy?:) Csak kiváncsiságból.
2011. jan. 11. 02:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Aha. 21, de későn érő típus vagyok :D
2011. jan. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nálam ez nem szokott kérdés lenni...

amelyik lány érdekel engem annál elérem, hogy én is érdekeljem őt.(max néhány nap)

és a válasz nem. ha ilyen alap dolgot nem tudok nála elérni, felesleges törni magam a továbbiakban

19/F

2011. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, a csajnak is kell értem tennie, kemény 50%-ban, ez 2 emberről szól! Ha nem tesz keresek olyan csajt aki tesz.

20f

2011. jan. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze, mindenképp. Én legalábbis nem várom meg, hogy egyértelmű legyen bármi is, ha kell benyúlok a méhkasba. Sajnos óhatatlanul jön a visszakérdés, hogy Ti lányok értékelitek is ezt, mert valamikor meg olyan szinten lesz@rjátok szegény pasit, hogy hihetetlen, és gyakran még a legönzetlenebb, szivvel lélekkel történő harc vége egy megválaszolatlan levél...
2011. jan. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is megteszek mindent egy lányért, de csak addig a pontig, amíg úgy látszik, van értelme, amint nem válaszol, nem kérdez, nem törődik velem, szerintem teljesen felesleges gyötörnöm magam.

A lényeg, hogy olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel. Ennyi.

2011. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokan nem, mert nem merünk odamenni hozzá ha a barátnőivel van. Az, hogy elutasít, az a kissebbik baj. A nagyobbik az, hogy a barátnői rajtam nevetnek. Szóval, iskolában nem teszünk meg mindent, ha társaságban van, akkor sem. Viszont ha egyedül van akkor igen.
2011. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sorry, rosszul írtam. kisebbik. Előző voltam
2011. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogyis teszek meg érte mindent. Vagy te most mire gondolsz? Arra, hogy van 10 éve egy barátnőm, és beleszerettem, vagy arra, hogy megpróbálok összejönni egy lánnyal, csak mert tetszik? Mert a második esetben nem tennék meg mindent érte, soha, mivel nem hiszek ebben az egész szerelem első látásra dologban (kangörcs első látásra dolog, és viszkető punci nem ugyanaz), szóval nem lenne ami motiválna. De ha az első esetet nézzük, akkor szóba jöhetne a harc nálam, mivel már ismerném az illetőt és nem azért szeretném mert jó a segge.
2011. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!