Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hello! Van egy történetem. Hosszú, szólok előre.

Van egy lány(legyen csaj), akinek van egy barátja(legyen srác). Na itt jövök én a képbe. Kettejük egy éve már együtt vannak és én jóba kezdtem lenni a csajjal. Annyira, hogy többet találkozgattunk és majdnem megcsókolt de lehet csak játszott velem én meg féltem. Nem tudom miért de hülye érzésem támadt. Féltem. Rossz volt, és neki volt barátja és én azt akartam hogy együtt legyenek ne szakítsanak. A srác felhívott és a csajt kérte. Hát úgy tűnt szakítani fognak. Én remélem összejönnek vagy megmaradnak így párban mert jót akarok midnenkinek. És hát most nem tudom mi legyen. Magamat érzem hibásnak. Vélemények? :S


2011. jan. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

a pasi tudja hogy a csaj megakart csókolni ?:D m1 nem te vagy a hibás ő kezdeményezett :D ha meg szakítanak szabad a pálya :D


19F

2011. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ő tudja hanem én.. de az a baj hogy valami fura érzés azt mondja nem akarok vele összejönni.. lehet hogy félek azért? :S
2011. jan. 10. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:

na ácsi XD ha a pasija nem tudja akkor te miért is hibáztatod magad ?XD nem vagy 100as :D nem tudom am miért :D én élvezem elszedni más nőjét [persze ha tényleg komolyat akarok tőle 1 kör erejéért biztos nem] és hogy miért? vadász ösztön :D milyen jó érzés már ha megszerzed azon felül hogy össze jöttök .. olyan pasi nincs aki nem büszke a sikeres vadászatra :D és ha ehhez 1 másik vadászon is át kellett gyalogolni :D háh :D jobb mint az orgazmus :D


19F

2011. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem vagyok magányos farkas.. falkában szeretek vadászni :D Valamint tisztelem azt hogy járnak, és a csaj is maradni akar mellette.. baze nem is értem ezt a nőt -.-
2011. jan. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!