Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jelentkezett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezett a randi előtt, ha úgy volt megbeszélve, hogy az időt akkor egyeztetjük, hogy aznap mikor?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársammal csütörtökön megbeszéltük, hogy elmegyünk moziba szombaton.Megkérdezte mikortájt lenne nekem jó, de miután válaszoltam mennie kellett, így írta, hogy holnap beszélünk.Másnap suliban nem beszéltünk(nem is nagyon szoktunk max 1-2 mondatot), és msnre is csak 5percre jött fel, és nem írt rám. Szokott olyat az msn-em néha, hogy néhány embernek nem mutat, hogy fentvagyok..De szerintem nem ez volt a baj..Aztán szombaton meg elvileg elkerültük egymást msn-en. A száma nem volt meg. Viszont a körülbelüli megbeszélt idő előtt sem jött fel többet. Ma sem volt még fent. Nem tudom olyan kínos lesz holnap. PEdig ő hívott el, azt el kellett halasztani, és most megint felhozta, hogy elmennék-e vele ha ráérek.Nem értem, pedig azt mondta tetszek neki.

Valakinek vélemény?


14/L


2011. jan. 9. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Inába szállt a bátorsága...Vagy behülyített...
2011. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy közbejött valami, és mivel nem volt meg a számod...


Beszéld meg vele. F/17

2011. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, bocsi. Viszont lenne egy tanácsom. Soha ne menj randira moziba...:) Egy randi arról szóljon hogy megismeritek egymást...ezt filmnézés közben elég nehéz.

15/F

2011. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: igazábol nem mozi volt, csak helyettesítettem, hogy ne legyen felismerhető. :p
2011. jan. 9. 19:19
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha közbejött akkor vmi, így Vasárnap este miért nincs fennt? Nincs is még késő, de korán sem. : |
2011. jan. 9. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy lehet,hogy szombaton közbejött valami, vasárnap azért nem lehetett fennt msnen,mert nem ér rá, de amíg holnap nem beszélitek meg addig ne magyarázz be magadnak mindent!!! És ne félj a holnapi naptól ki tudja lehet, hogy tök jó lesz a holnapi napod, lehet, hogy álmodsz valamit a holnapról és lehet,hogy pont az történik meg. Tudod semmi sem biztos, de akármi lehetséges!
2011. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvégre bármi megtörténhet!
2011. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma egész nap nem szólt hozzám...és msnen sem volt változatlanul..Mondjuk suliban amúgy is csak 2-3 mondatot szoktunk beszélni, és azt sem kettesben. Valamiért úgy érzem, hogy meggondolta magát, és nemkellek neki. Ebben az a rossz, hogy pont most vagyok azon a ponton amikor már nagyon nehéz, vagy szinte lehetetlen visszabillenni a szerelemből...valami olyasminek a kezdete...: |
2011. jan. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!