Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ! HeLp! Mi van ha nem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! HeLp! Mi van ha nem leszek neki "elég jó"?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva randizok azzal a fiúval aki már rég óta tetszik. Még kettesben sose találkoztunk csak baráti körrel. Attól félek h az előző barátnőjéhez képest nem leszek (csúnyán mondva) elég jó neki. Nagyon jó lenne ha ez összejönne. Tippek, ötletek?? Kicsit attól is félek h mi van ha nem lesz közös témánk??
2011. jan. 9. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, nem lesz gáz. Az elején talán döcögősen megy majd kicsit, de miután feloldódtok jön minden magától.
2011. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem lennél neki elég jó akkor nem találkozna szerintem veled, nem pocsékolna rád ennyi időt..


ne becsüld alá magad, valamivel biztos megfogtad..


szerintem is ha feloldódtok lesz normális témátok, de ha kínos izé lesz beszélgethettek h mit fog csinálni hétvégén, suliról v akármilyen ilyen alaptémáról.. vagy pl. én a semmiről is könnyen eltudok beszélgetni akárkivel..

2011. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne gondolj az előző csajokra.Ők akkor voltak,Te meg mosst vagy.

Ha randizik veled akkor lát benned valamit,tetszel neki.

Ne szorongj,egyenlőre Ő is csak egy fiú a sok közül:)

2011. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a biztatásokat :)

remélem minden rendbe lesz, megpróbálok megnyugodni

2011. jan. 9. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj. Ha egy suliba (egy osztályba) jártok akkor csináld azt amit én, megvárod aztán együtt mentek le tízóraizni! És akkor lesz esélyed beszélgetni vele kettesben!!!
2011. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!