Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért hagytok ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hagytok ki egy ilyen lehetőséget?

Figyelt kérdés
Ha egy lány elmondja, hogy tetszel neki, akkor miért hagyod ki a lehetőségét, hogy megismerd, ha tegyük fel épp szabad vagy?
2011. jan. 9. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl. mert nem tetszik...
2011. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a lány alapból nem az esetem esetleg... Bár pontosan így még nem történt, csak rövidebb ismerkedés után. Azért mert valaki szabad, még nem feltétlenül áll le bárkivel. Legalábbis aki igényesebb.
2011. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, nem feltétlen áll le valakivel, persze ez így jó is, csak, hogy meg sem akarja ismerni.:O

Számomra az a furcsa..., de akkor nem feltétlen ronda a lány csak épp nem tetszik?

2011. jan. 9. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
mert randa
2011. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól még lehetsz nagyon szép, csak épp neki nem tetszel. Majd találsz olyat, aki téged tart a világon a legszebbnek. Csak várd ki a végét. Ne ess kétségbe.
2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Latom egy cipoben evezunk...

Deh ugy kepzeld el, hogy nekem a fiu nem mondta a szemembe; sot miota elmondtam neki, azota nemvalaszolt. Szoval, szerintem az meg mindig jobb, ha elmondja, hogy nem tetszel nekj, mintha meg se nyikanna. Nem minden fiunak van ilyen gondolkodasa, hogy megismerkedunk, hatha... De persze az is lehet, hogy fel,vagy szamara megalazo, ha lany vall szerelmet.

2011. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából annyit mondott, hogy neki más tetszik, de tudom, hogy jelenleg nincs senki más...
2011. jan. 9. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom... mert gyökér? próbálkozz nálam, próba cseresznye :D


16/f

2011. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Inkább értékelnéd az öszinteségét, amiért nem csak hiteget, hogy megfektessen és továbblépjen.

De mindegy is, mert mi Férfiak, ha öszinték vagyunk azért, ha szemetek, akkor meg azért vagyunk r*hadékok.

2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én értékelem az őszinteségét, és egy nagyon jó embernek tartom...

Csak érdekelt mások véleménye, és nem lenne jobb, ha hazudna, és csak szexre menne, de azt viszont nem értem, miért nem akart megismerni, jah és én pont nem az a lány vagyok, aki r*hadéknak tartja a pasikat, eddig velem mindig normálisak voltak.

2011. jan. 9. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!