Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért próbál szemezni velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbál szemezni velem? (lent)

Figyelt kérdés

Egy leányzóról van szó , osztály társam , és állandóan engem néz órán , szünetben . De tudja , hogy mást szeretek , és neki is pasija van és szereti , úgy hogy nem értem .

Ha azt mondjátok tetszek neki akkor ölök xD erre a kérdés nélkül is rájöttem .


2011. jan. 9. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
lehet rajzoltak egy péniszt a homlokodra amíg részegen fetrengtél tegnap esti buliban
2011. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tudod, akkor miért tetted fel a kérdést..? :D
2011. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minek nézegetne (ha tetszek is neki) ha van barátja és szereti ? ez a kérdés ..
2011. jan. 9. 13:29
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy közömbös vagy a számára. Azonban érdemes vigyázni, mert ha van párja és neked is van akit szeretsz, akkor könnyen belelehet bonyolódni, hiszen nem tudjátok megkülönböztetni az egymás iránt érzett "érzelmeket". Én azt mondom neked, mindent a szemnek, semmit a kéznek. Azonban ha neked is tetszik Ő, akkor szemezésből még nem valószínű, hogy hatalmas probléma lehet.
2011. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki. Most erre mi mást lehet mondani. :) De gondolom neked is tetszik ő, különben nem néznéd amikor ő is néz. :P Vagy tévedek?
2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze , hogy tetszik .

Bár mást szeretek , de abból szinte 90% hogy nem lesz semmi :$

2011. jan. 9. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azt mondja,hogy van pasija,de még sincs. Az én osztálytársam ugyanilyen aki tetszik nekm ő is azt mondja,hogy vancsaja,mert az egyik jó barátnőm tiszta idióta és valamivel fednie kell magát. Ugye a csaj járt vele, aztán a srác megtudta, hogy mindkettőnknek tetszik és azt is megtudta, hogy az exének csak azért tetszik, mert nekem is tetszik. Úgy jelenetezett a csaj a srácnak az állítólagos barátnőjével! Az nagyon komoly volt! Úgy hogy szerintem, csak azért mondja ezt, mert valaki zklatja!
2011. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!