Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk milyen tipusú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen tipusú lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
és te milyen tipusú srác vagy szerinted?
2011. jan. 9. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

nekem az aranyos, kicsit félénk, szende, ari, cuki, mindig vidám, romantikus kedves lányok tetszenek


hát hogy milyen típusú vagyok? szerintem ezt nem nehéz kitalálni, hisz a lényeg ott rejlik a válaszban fent :)

19/F

2011. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a különleges, nagy egyéniségű lányok jönnek be, akit nemcsak szeretni, de tisztelni is tudok.


Magam is határozott egyéniséggel rendelkezem, akinek ami a szívén, az a száján - ezt várom el a leányzótól is.


23/F

2011. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de azért hozzá szólok.

Nekem az olyan pasik tetszenek, akik valamiben különlegesek. Azt vettem észre, hogy mindegy, hogy miben. A külsővel kapcsolatban csak azt nem tudom elviselni ha 50 kg alatt van. Nem szeretem ha vékonyabb nállam.

Én is különlegesnek gondolom magam. Remélem, hogy ezt mások is így látják. 15/L

2011. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
nekem is olyan mint az elsőnek inkább a kislányos
2011. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Engem ezek tudnak megfogni egy lányban:


- kicsit félénk, nincs óriási önbizalma

- aranyos, vicces

- nem kényeskedik/bunkózik

- nem beszél csúnyán

- meglehet beszélni vele mindent

- nem jár buliba, csak ritkán és akkor se mászik senkire

- figyelmes...


Ami taszító egy lányban:


- cigi

- testékszerek és tetoválások

- bunkó, "hülye"

- nem viszonoz semmit


Magamról:


Az elején kicsit félénk vagyok, ha nem ismerem az illetőt, nem hagyom magam ki ismerni az elején..., ha valaki szimpatikus, akkor azzal nagyon jó barátságot tudok kötni és elmondok neki mindent. (1 ilyen ember van csak..szóval nehéz a bizalmam elnyerni. :) )

Nagyon odafigyelek, hogy ne bántsam meg azt, akit szeretek, zavar, ha más nem így viselkedik velem..


Tudnék még mesélni... de szerintem elég ennyi magamról.. :)

2011. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
az elozo mintha en lennek.. 95%-ban ram is stimmel...
2011. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy fiuk velemenyere vagytok kivancsak, de gondoltam en is hozza fuzok ehhez az egeszhez valamit...L/15


Nekem a kisse ramenos fiuk jonnek be, szeretem ha o kezdemenyez,de azert persze legyen kedves es neha romantikus is, magasabb legyen nallam, 60kg alatt ne is probalkozzon (utalom a vezna pasikat)...haja tok mindegy hogy milyen, lehetoleg kopasz ne legyen...kb ennyi ha itt valaki hasonlo adottsagokkal jelentkezzen...=)


Par sor rolam...nem vagyok szegyenlos szinte mindenre nyitott vagyok, a szex kapcsolatban nem sietek el semmit , meg szuz vagyok, es szeretnem, ha ez meg egy idejig igy is maradna, bar ki tudja? 15 eves vagok es 168cm, 61kg...sokat mosolygok es nevetek, ritkan van rossz kedvem...ennyi amitt rolam tudni kell a tobbi majd magatol kiderul, ha valakivel megismerkedem...ja es azt nem emlitetem hogy igaz hogy szuz vagyok, de azert volt mar par baratom...=D

2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 shinji válasza:
100%

Kicsit félénk.

Aranyos.

Tud nevetni a vicceken.

nem visszahuzódó.

és szeret.

2011. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Szinte ugyanazt írtam volna, mint az 5. válaszoló
2011. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
2011. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!