Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú. Nagyon tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszikeh kérdése:

Van egy fiú. Nagyon tetszik. De senkinek nem mondom el. Hogyan mondjam meg neki hogy tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyon belevagyok zúgva.de most egy barátnőm elkezdett vele flörtölni és nekem meg beis másolta.de a barátnőmet sem akarom megsérteni.a fiú fél évvel idősebb náal.és kb másfél órányira lakik tőlem.hogy mondjam el neki hogy tetszik?vagy hogy közelítsem meg a témát?
2011. jan. 9. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez rajtad múlik... amúgy én mint egy a férfiállatok közül aztmondom hogy egyszerűen menj oda hozzá mond meg,hogy Hali!

bla bla bla... és 1x csak: Tudod,te naon bejössz nekem... :D Hidd el be fog jönni!

2011. jan. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig hozzáérek ahhoz, aki tetszik :D Ez csak azért problémás, mert a barátaimat is szeretem megérinteni, meg sokszor véletlen is fogok meg embereket:D De ettől függetlenül simán hozzáérek ahhoz, akit megfelelőnek gondolok :D
2011. jan. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem meg semmiképpen ne mondd el neki így konkrétan, hogy "bejössz nekem". keresd a társaságát, vedd fel msnre, beszélgess vele, ebből a srác már gondolni fogja, hogy tetszel neki, és ha ő is keresi a társaságodat, akkor szimpatizál veled. ha ez megy, akkor fussatok össze, vesd fel te ezt az ötletet, ha ő nem tenné meg. ha azt mondja, hogy nincs ideje, kedve, akkor igen valószínű, hogy nem jössz be neki. de ha találkoztok, ott meg már akármi történhet, ha tetszetek egymásnak. :) sok sikert
2011. jan. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj utána,vedd fel msn-re de ne támadd le!!!!
2011. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.az érintőssel csak az a baj hogy 1 órányira lakik tőlem vagy másfél.:S
2011. jan. 9. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a b.nőd azért kezdett el flörtölni vele,hogy féltékeny legyél, de neked előbb kéne ˝lecsapni˝ a srácra!!! Holnap a suliba hívd el beszélgetni és amikor beszélgettek nézz mélyen a szemébe. De ha nem válik be akkor olyan helyre hívd, ahol senki sem hall és lát titeket és akkor lemondhatod neki!!!
2011. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!