Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem az lassan 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem az lassan 27 vagyok még nem volt barátnőm miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok

én már sok mindenre tippelek igaz hogy elég szegény vagyok nincs sok pénzem és nem tudok márkás ruhákba járni

szerintetek ez probléma lehet?

lehet ez ok?


2011. jan. 9. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A számodra elérhető választékot maximum befolyásolhatja, de hogy egyáltalán nem volt barátnőd 27 év alatt, azt ne próbáld a ruhádra kenni!
2011. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen nem pénz kérdése és hogy milyen márkás ruhákba jársz. Képet linkelnél magadról? De szerintem nem a kinézeteddel van a gond hanem az önbizalommal és hogy félsz a lányoktól, félsz kezdeményezni.
2011. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mai világban erősen befolyásolja az embereket a ruházat DE ha valakinek van kisugárzása és már a tekintete pozitív dolgokat sugároz és a tetteiben is jónak nyílvánul meg, abba az emberbe ugyanúgy bele lehet szeretni mint egy jól öltözött, gazdag férfiba... szerintem!
2011. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a ruhán múlik a dolog, hanem hogy mennyire vagy ápolt, milyen a felfogásod és még sorolhatnám. Igaz, hogy először a külsőd nézi meg mindenki, de tuti nem a márkajelet keresik rajtad hanem megnézik az arcod stb..

Nem lehet hogy kevés az önbizalmad?

2011. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mostani barátomnak én vagyok az első barátnője. 28 éves (1 éve vagyunk együtt). Mielőtt elhívott az első randira, vagy fél évig tépelődött magában. Az, hogy végül is összejöttünk, az egyik barátnőm érdeme is, aki tudott róla, hogy bejövünk egymásnak, és noszogatta a fiút. Ha nem bíztatja, hogy van esélye nálam, valószínű, nem lett volna bátorsága elhívni (mondjuk én is próbáltam jelezni neki, de nem nagyon vette észre, mert nem is feltételezte, hogy tetszhet egyáltalán valakinek - amúgy lehet, hogy ha nem lépett volna, a végén én hívtam volna randira :D Annak ellenére, hogy úgy gondolom, a fiúnak kell elhívnia a lányt).


Szóval lehet, hogy az a baj, hogy nem veszed észre a környezetedben a lehetőségeket. Szerezz egy kis önbizalmat, vesd le a gálásaid :)

2011. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan mondták már lányok, hogy egyszerűen nem veszem észre azt, ha vkinek tetszem. Hogy lehetne ezen változtatni?
2011. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én se veszem észre bár még csak 17vagyok...

amugy nekem még 8.ban volt egy barátnőm és akkoriban én ugyanm Budeswehr-es gyakorló nadrágvolt és jó hosszu hajamvolt ami jó zsiros is volt stb... szal egy Metalhead voltam \m/ de akkor is a piacon occoé vásárol leszerelt katonai cucc volt a lábamon (bakancs) és egy v 2 zenekaros pólóban jártam és érdekes módon a suli egyik legcsinosabb csajával jöttem össze és csak anyit tettem ,hogy oda mentem hozá és helló stb... mien zenét halgatsz bla bla...bár ezzel 27évesen sokat érsz :P ú

de a lényeg itt is hogy nem a külső a lényeg!

2011. jan. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ugyan már...

nekem se volt pénzem sosem (vagy ha volt, azt nem ruhára költöttem), turkáló! nem a márka a lényeg (nekem legalábbis), hanem a stílus meg az ápoltság. ha van stílusod, akkor az - szvsz - még jobban mutat, mint márkás holmik hada.

egyébként pedig önbizalom, határozottság, természetesség. ha élőben nem megy, hát próbáld meg neten. ott is megtalálták már sokan az igazit :)

2011. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a második válaszírónak hogy tudok képet belinkelni ide??
2011. okt. 21. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy privátban elküldöd neki vagy feltöltöd vamilyen képmegosztóra és belinkeled ide. A második megoldást javaslom.
2011. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!