Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a véleményetek? (Randizás)

Figyelt kérdés

Naponta tízszer olvasom itt a kérdést, hogy mi lenne a jó csajozós szöveg, meg hogy a férfi hogyan játssza meg magát az első randin, hogy bejöjjön a nőcinek. Én erre képtelen vagyok, őszinte ember vagyok, nem tudom megjátszani magam, csak magamat tudom adni. Nem tudok csajozós szövegeket, amivel varázsütésre megkedveltetem magamat a lánnyal, a nő is ember, nincsen mágikus kulcs az agyához. ...viszont szükség van valamire, amivel odamegyek a nőhöz. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha valami olyasmi lenne, hogy ugye megvolt a köszönés, meg minden, mittomén zsebkendőt kértem tőle, vagy megkérdeztem az időt, utána meg azt mondanám, hogy... "nézd... én nem vagyok sem söpört hajú, csajozós szövegeim sincsenek, de helyesnek tartalak és... szóval találkozhatnánk később valamikor és a telefonszámodat el szeretném kérni:)"

Lányok, ha valaki ilyet mondana, örülnétek neki? Ha meg nem, akkor miért nem, és mivel szólítson le egy férfi?

Múlt héten ezzl mentem oda egy lányhoz és nagyon örült, meg volt lepve mert azt mondta, hogy "nem mindennap hall ilyet":), de hát istenem. Ez csak véletlen volt, hogy bejött valakinek, vagy tényleg nem tartjátok ezt durvának és tetszik másnak is?


Amúgy nem vaygok ronda a lányok szerint, nem is nézek ki vasalthajú melegnek, sportolok, izmosabb vagyok az átlagnál, de nem az a kigyúrt kopaszfej + bulldogtetkós idióta. Nem vagyok depressziós, nincs önbizalomhiányom, nem kockulok a gép előtt naponta 25 órát, nem sírok ha visszautasítanak, sokmindenre megtanított az élet, röviden ennyi magamról.


Köszönöm a NORMÁLIS válaszaitokat.:)


19 F


2011. jan. 8. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos sokaknak bejön, de most már úgyis sikerült megismerkedned a kiszemelt lánnyal, bevált nála ez a szöveg, úgyhogy ez a lényeg.
2011. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
őszinte, kedves, humoros. nálam bejönne.
2011. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2011. jan. 8. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem imponál ha utcán jönnek oda. Zsepit meg tuti nem adnék. ;)
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!