Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek természetesen egy fiúval?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerek egy fiút, de nem személyesen, csak msn ről. Nemsokára találkozni fogunk, és nagyon félek, mert már egyszer volt randim egy fiúval, és annyira ideges voltam, hogy csak "röhögcséltem" azokon amiket mondott, és néha én is felhoztam valami témát, de végig úgy éreztem, hogy nem vagyok önmagam. Nem tudtam ellazulni, és úgy érzem most sem fogok tudni:S mit csináljak?

egyébként soha nem volt még barátom, életemben egyszer randiztam, és nagyon önbizalomhiányos vagyok..:S és a beszélgetéssel is bajom van, nagyon nehezen tudom elengedni magam.. hogy tudnék lazábban viselkedni?


2011. jan. 6. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Egy kis pia mindent megold :)

Na de nehogy komolyan vedd. Szerintem próbálj meg nyugodt maradni/nem izgulni... ha nem tdusz felengedni, és tényleg gáz a helyzet, akkor csak azt tudom mondani, hogy legyél vele őszinte. Mond el neki, hogy kedveled, viszont elég izgulékony vagy, és nehezen tudsz feloldódni.

2011. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fülünyúl ***** válasza:

Az a típus vagy aki nem tudja elengedni magát. Ezen valószínűleg változtatni sem tudsz, bármennyire felkészülsz előre, ilyen leszel a randin.


Igazából azt mondanám, hogy csevegj vele úgy mint egy régóta ismert haverral, mindenféléről és észre sem veszed hogy repül az idő meg hogy zavarban lennél. De úgyis tudom hogy görcsös leszel és csak röhögcsélni fogsz. :)

2011. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ez a fiúkat nem zavarja? a röhögcsélés mondjuk..
2011. jan. 6. 17:28
 4/7 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok egyébként..szóval csak azért izgat, hogy nem fog e nagyon gyerekesnek tartani..

ajj de tényleg nagyon izgulok:D

2011. jan. 6. 17:29
 5/7 kovpet ***** válasza:

Az elsőnél a pont szerintem is. Legyél őszinte.

Nem kell ezt szégyellni (iyen fiatalon főleg nem).

Mondd, hogy nincs tapasztalatod és zavarban vagy.

Már csak azért is, mert ez az igazság :)

2011. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
Ja és nem mondtam, de akartam: aranyos vagy, sok szerencsét :)
2011. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. jan. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!