Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teccem neki? mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ada.Cicc. kérdése:

Teccem neki? mit tegyek? SEgitsek:S

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon teccik nekem :$ amikor jön velem szembe nagyon néz meg bámul állandoan és mindig bókol rengeteget szoktunk beszélgetni :D van barátnője de nem tudom eldönteni h most mi van?:S 14/L
2011. jan. 5. 14:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
értelmes választ kéretem b*****
2011. jan. 5. 14:34
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen SEgits
2011. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kiborító ez a sok hülye kérdés komolyan mondom... Én is voltam fiatal, de ennyire hülye nem. Ha még bókol az nem jelent semmit -.- de tetszhetsz is neki. Ezt neked kell észrevenned. Na mind1 inkább hagyjuk
2011. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik ez a 60%osok oltási áradata :)
2011. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

igen, segíts, ha már így felajánlottad

és az utolsó kérdésedre válaszolva tényleg nem tudod eldönteni, hogy mi van

2011. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nah köszz az értelmes válaszokat -.-" -_-"
2011. jan. 5. 14:41
 7/16 A kérdező kommentje:
jaj mert elirtam az utolso szot h Segitsetek azt akartam irni -.-"" itt még kérdezni se leehet mert mindenki beleköt-_-"
2011. jan. 5. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:

nézd, nem az utolsó szóval van gond.

Hanem inkább ezekkel:

"Teccem neki? mit tegyek? SEgitsek:S


Van egy fiu aki nagyon teccik nekem :$ amikor jön velem szembe nagyon néz meg bámul állandoan és mindig bókol rengeteget szoktunk beszélgetni :D van barátnője de nem tudom eldönteni h most mi van?:S 14/L"

2011. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

akk ink ne irjatok oszt kész -_-"

kösz a segitséget -.-"

2011. jan. 5. 14:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem megsértődni kell, de a kérdésed fárasztó. Senki nem azért olt le téged, h cseszegessen. De legyen már értelem benned. Azt várod, h mi döntsünk ebben a kérdésben. Én nem vágom, de azt várod, igen szeret téged mert néz, meg mert beszélgettek csak ezt ő pont nem tudja? Vagy milyen választ vársz? Szeret veled barátkozni, ennyi és kész. Én hány lánynak csaptam a szelet, brahiból meg vagányságból 15 évesen. Úgyis rá fogsz jönni, h akar e tőled vmi komolyabbat vagy nem. Ennyire ne legyél már gyámoltalan. EHHH...
2011. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!