Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jönnek be a kicsit erotikus bókok?

Figyelt kérdés

Pl. ilyenekre gondolok: Én járok gyúrni, na de ilyen jó mellizmokat még soha nem láttam.

Jó a nyakláncod, [halkan + megjegyzés] de csak ha felülről nézem...


Szerintetek ha ilyeneket mondok egy lánynak akkor mit reagál?


Suliban a lányok csak nevettek, de van egy csak akibe szerelmes vagyok. Nem akarom, hogy megutáljon.


2011. jan. 3. 20:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Dugjanak kést a pinádba, te ribanc.
2011. jan. 3. 22:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Ribancozhatod a másikat de megfogsz lepődni amikor a csaj akinek iylen kedvesen bókolsz neki,ugymegtesz,hogy föl esel:))

éni azt tenném a helyében.bunkó,paraszt.

2011. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hüülye fa*sz g*cik vagytok.
2011. jan. 3. 22:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak segíteni próbálnak tényleg bunkó ilyet mondani egy lánynak ezt hanyagold!Énsem örülnék neki meg senki sem!De csináld csak a hülyeséged ha azt akarod h megutáljon mert megfog énis megutálnálak!Mivan majd ha ő is így reagál h lebunkóz akkor majd visszaszólsz neki h anyádat bunkózd le rib@nc meg nem adod fel önmagad?Ez hülyeség.....ennyitől nem adod fel önmagad csak megtanulsz viselkedni!De a kommentjeid olvasva nem várom el tőled h ezt felfogd sőt már várom h fogsz visszaoltani amint ezt elolvasod!Sztem elég ostoba és bunkó lehetsz legalábbis a kommentjeidből ez jön le!Ezt nem bántásból mondom ez őszinte vélemény! Am hány éves vagy 12?Ilyen gondolkodással......Na gyerünk(már várom mekkora ribanc leszek a kommentedben mert segíteni akartam)
2011. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet a hagyományos bókoknál maradni mintpl:Szép a szemed! ja az előző voltam és lány hidd el jobban értékeli majd mint ezeket az "erotikus" bókokat am van olyan csaj akinek ez bejön de az se norm.A legtöbb meg tényleg felrúg ha ilyet mondasz neki!
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A suliba ilyeneket mondok a csajoknak: jó a melled, jó a segged. És képzeld mindenkinek tetszik. Lehet, hogy mégiscsak benned van a hiba! Nah mindegy. A kommentekről csak annyit, hogy szerintem amit csinálok az tök normális, miután mindenki oltogat.

A kor dolog meg egy szánalom. Belőled ennyi jön ki! Ha valami nem tetszik vagy valamit nem értünk akkor miért kell mindig a korral jönni?

Van 30-40 éves ember aki nem tud csajozni, de van 12 éves kölyök is akire buknak a csajok. Nagyon NEM számít, hogy hány éves vagyok...


:)

2011. jan. 12. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!